"Sporto visa klase": sportiskākā ir Gulbenes sākumskolas 3.b klase 2

Gulbenes sporta centrā 18.aprīlī notika sacensības Sportiskākā Gulbenes novada klase projektā “Sporto visa klase”, informē Gulbenes sporta skolas metodiķis Andrejs Andževs.

Novadā šajā projektā piedalās sešas klases: Gulbenes 2.vidusskolas 5.a,4.a,3.a klases, Gulbenes sākumskolas 3.b klase, Lizuma vidusskolas 4.klase un Stāķu pamatskolas 4.klase. Kopā - 142 skolēni.

"Galvenā atšķirība no pārējām novada skolu klasēm ir tā, ka šīm sešām klasēm sporta stundas un sportiskās aktivitātes ir 5x nedēļā. Sportiskāko klasi noteicām pēc 5.vingrinājumiem," skaidro A.Andževs.

1.vērtējums - klases priekšnesums. 1.vietu izcīnīja Gulbenes sākumskolas 3.b klase, 2.vietu - Stāķu pamatskolas 4.klase, 3.vietu - Gulbenes 2.vudusskolas 3.a klase.

2. vērtējums - klases vidējā atzīme mācību priekšmetos 2017./2018. mācību gadā 1.semestrī. Labākais vērtējums un pirmo vietu ieguva Gulbenes 2. vidusskolas 3.a klase, otro - Lizuma vidusskolas 4.klase un trešo - Gulbenes 2.vidusskolas 5.a klase.

3.vērtējums - sacensība “Kurš tālāk?”. Pirmo vietu izcīnīja Gulbenes sākumskolas 3.a klase, otro vietu atstājot Gulbenes 2.vidusskolas 4.a klasei un trešo - Gulbenes 2.vidusskolas 5.a klasei.

4. vērtējums - “Tautas bumba”. 1.vietu izcīnīja Gulbenes 2.vidusskolas 5.a klase, 2.vietu -  Gulbenes sākumskolas 3.klase, 3.vietu - Gulbenes 2.vidusskolas 3.a klase.

5.vērtējums - stafete. Pirmo vietu izcīnīja Gulbenes sākumskolas 3.b klase, otrajā vietā atstājot Gulbenes 2.vidusskolas 3.a klasi un trešajā vietā - Gulbenes 2. vidusskolas 4.a klasi.

Kopvērtējumā un sacensību kausu izcīnīja Gulbenes sākumskolas 3.b klase (klases audzinātāja Ināra Aleksandrova un sporta skolotāja Sarmīte Gobiņa). Otrajā vietā ierindojās Gulbenes 2.vidusskolas 3.a klase (klases audzinātāja Sandra Meisīte un sporta skolotāja Līga Berkolde) un trešajā vietā - Gulbenes 2.vidusskolas 5.a klase (klases audzinātāja Aiga Ramane un sporta skolotājs Voldemārs Mezītis).

"Ļoti priecēja tas, ka lielā skaitā šajās sacensībās bērnus atbalstīt un uzmundrināt bija ieradušies arī viņu vecāki. Paldies par to!" ir gandarīts A.Andževs.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Godïgais

Prieks, ka skolā vēl ir tādi skolotāji, kas nav pērkami no tā saucamajiem teicamniekiem un viņu kaprīzēm. Kā tas notiek Lizuma skolā. Ja 9kl skolnieks to var kliegt uz skolotāja! !!! Gājām skatīties no augšas, kas tur notiek. Super, VISU CIEŅU SKOLOTĀJAM. Jo neielika desmitnieku. Traki, ka ir tāds līmenis.

pirms 3 gadiem, 2018.04.20 14:35

Džonis

Godīgais...Atbrauc un pasaki to acīs nevis anonīmi ***...Paldies par sapratni!!:)

pirms 3 gadiem, 2018.04.24 11:12

Skolēnu, jauniešu aktivitātes