Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Stāķu pamatskolas skolēnu koncerts

17.decembrī pie mums uz Litenes pansionātu bija atbraukuši Stāķu pamatskolas bērni. Viņi bija sagatavojuši skaistu koncertu, tā laikā pansionāta iemītnieki varēja baudīt mūziku un teatrālu uzvedumu.

Koncerta sākumā viens puisēns nodziedāja dziesmu par "Piena ceļu". Tad kāda meitene uz klavierēm nospēlēja skaistu skaņdarbu. Trīs vecākas meitenes rādīja savu mākslu, spēlējot uz ģitāras un flautas. Koncerts beidzās ar teātrveidīgu uzvedumu, kurā darbojās rūķi, velniņi, labais burvis un sniega fejas, un zaķēni.

Skatītāji bija apmierināti un skaļi aplaudēja. Bērnu priekšnesumu radītā pozitīvā noskaņa ieskāva visus arī pēc koncerta.

Mēs būtu priecīgi, ja šādi pasākumi neizpaliktu arī turpmāk. Mēs vienmēr priecājamies, ja pie mums atbrauc ciemiņi un priecē mūsu sirdis ar skaistiem un skanīgiem priekšnesumiem.

Pievieno komentāru

Skolēnu aktivitātes