„Starpnovadu POPiela 2014” Tirzā

Tirzas pagasta kultūras namā 24. martā pirmo reizi norisinājās „Starpnovadu POPiela 2014”, kuru organizēja biedrība „Your Way” sadarbībā ar Tirzas pamatskolu un Tirzas pagasta pārvaldi.

Uz konkursu tika aicināti Lejasciems, Litenes pamatskola, Līgatne novada vidusskola, protams, arī paši Tirzas pamatskolas jaunieši.

„Starpnovadu POPiela 2014” GRAND Prix balvu, un 1. vietu ieguva Līgatnes novada vidusskola, bet 2. un 3. vietu - Litenes un Tirzas jaunieši. Pateicību saņēma Lejasciems. Pasākuma varējām vērot visdažādākos priekšnesumus.

Pasākumu vērtēja Gulbenes tautas teātra aktieris Atis Barinskis,  Gulbenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Igaviņa un Izglītības darba speciāliste Anita Birzniece.


POPielas tradīciju Tirzas pagastā aizsākām pirms trim gadiem Tirzas pamatskolā, kur skolas jaunieši un bērni cītīgi gatavoja savus priekšnesumus, lai tos parādītu citiem. Tā arī līdz šim esam saglabājuši šo tradīciju un vēlamies to paplašināt arī aiz novada robežām. Nākamajā gadā „Starpnovadu POPielu 2015” rīkos Līgatnes novada vidusskola.

Pagājušajā gadā biedrība „Your Way” sāka sadarboties ar Līgatnes novada vidusskolu, kur Tirzas pamatskola ieguva 1. vietu POPielā.

Sakām lielu paldies katram, kas piedalījās šajā konkursā un ceram, ka nākamajā gadā dalībnieku būs vairāk.

Liels paldies Tirzas kultūras nama vadītājai Aldai par sirsnīgo sagaidīšanu!


Pievieno komentāru

Skolēnu, jauniešu aktivitātes