Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Startē ZZ Čempionāta – Latvijā vērienīgāko skolēnu sporta un prāta spēļu - 11. sezona!

Šodien, 21.februārī, Rīgas Valsts 2. ģimnāzijā tika oficiāli atklāta Latvijā vērienīgāko skolēnu  sporta un prāta spēļu ZZ Čempionāta 11. sezona. Pasākumu kopums, kas ik gadu klātienes un tiešsaistes aktivitātēs iesaista ap 25 000 skolēnu un kopumā 400 000 Latvijas iedzīvotāju, 2017. gadā solās būt vēl iespaidīgākas. Pieteikties dalībai ir aicināti visi Latvijas 1. – 12. klašu skolēni līdz šī gada 13. martam, iesniedzot savas komandas radošo mājasdarbu ZZ Čempionāta mājaslapā.

Atklājot ZZ Čempionātu, tiek organizēta arī Latvijas tūre, kuras laikā populārie Latvijas mūziķi Arvis Reiks un Miks Dukurs kopā ar čempionāta komandu apciemos vairāk nekā 10 Latvijas pilsētas, rīkojot koncertus un stāstot par spēļu jaunumiem vairāk nekā 25 skolās.

“Valsts stiprumu un stabilitāti nosaka tās pilsoņi, viņu vērtības un dzīves pozīcija. Pateicoties ZZ Čempionātam, kuru organizējam jau 11 gadus, mums ir iespēja iesaistītes jaunās paaudzes attīstībā, palīdzēt viņiem sajust savas stiprās puses un noticēt saviem spēkiem, kas ir dzinējspēks ceļā uz turpmākiem panākumiem. ZZ Čempionāts ir ne vien gaidītākais skolēnu  aktīvā dzīvesveida notikums, bet arī lieliska iespēja parādīt bērniem un jauniešiem, cik svarīgas ir tādas vērtības kā cieņa, spēks, drosme un izcilība arī viņu pašu dzīves gaitās,” stāsta Valdis Vancovičs, ZZ Čempionāta organizatoru ”Tele2” valdes priekšsēdētājs.

Šī gada 11. sezonas ietvaros ZZ Čempionāta norisē ir samērā daudz jaunumu. Pusfināli, kas  norisināsies Daugavpilī 20.-21.aprīlī, Valmierā 27.-28.aprīlī un Liepājā 10.-11. maijā, tagad būs atklāti visiem jauniešiem un ģimenēm ar bērniem. Ikviens, pat ja arī viņš nav ticis pusfinālā, varēs pievienoties aktīvai un radošai dzīvesveida kustībai, piedaloties organizatoru sarūpētajās aktivitātēs. Izmaiņas skarušas arī pieteikšanās noteikumus. Iesniegt radošos mājasdarbus, pārbaudīt savas spējas un prasmi strādāt komandā 2017.gadā tiek aicināti ne vien 5.-12. klašu skolēni, bet arī  sākumskolas audzēkņi.  Pašiem mazākajiem skolēniem šī ir lieliska iespēja izmēģināt savas spējas pirms lielā starta sacensībās. Papildus fiziskajiem pusfināliem norisināsies arī digitālais pusfināls, kas ļauj daudz lielākam komandu skaitam pacīnīties par ceļazīmi un ZZ Festivālu. Digitālais pusfināls paredz dažādu sporta un prāta uzdevumu pildīšanu un iesniegšanu tiešsaistes režīmā.

Kopējais spēļu un sacensību balvu fonds 2017.gadā veido 50 000 EUR un ietver līdz šim nebijušas balvu kategorijas. 11. sezonas ietvaros tiks apbalvoti ne vien pirmo trīs vietu ieguvēji, bet arī tā skola, no kuras  procentuāli tiks saņemts vislielākais pieteikumu skaits. Aktīvākie saņems populāra latviešu mūziķa vai DJ koncertu. Novērtējot milzīgo skolotāju ieguldījumu klašu dalībā spēlēs un sacensībās,  šogad tiek izsludināta arī īpaša skolotāju balva - pieciem skolotājiem, vienam no katra Latvijas plānošanas reģiona, tiks dāvināts iedvesmojošs ceļojums. Uzvarētājs tiks noteikts izlozes kārtībā.

Latvijā vērienīgāko skolēnu sporta un prāta spēļu, sacensību radošos uzdevumos un netradicionālos sporta veidos ZZ Čempionāta galvenais mērķis ir veicināt savstarpēju cieņu, iecietību un draudzību Latvijas skolēnu vidū, kā arī popularizēt aktīvu, radošu un gudru dzīvesveidu jauniešu vidū. Plašāka informācija par pieteikšanos pieejama  ZZ Čempionāta mājaslapā: http://www.zzcempionats.lv

ZZ Čempionātu jau 11 gadus  atbalsta un organizē  telekomunikāciju uzņēmums “Tele2” un “Zelta Zivtiņa”. 2016.gadā  pasākums norisinās sadarbībā ar draudzīgām pilsētām Valmieru, Daugavpili un Liepāju.

Pievieno komentāru

Skolās