Sveķu pamatskolas skolēni uzvar profesionālās meistarības konkursā

Sveķu pamatskolas skolēni ar panākumiem novembrī ir piedalījušies būvniecības specialitātes konkursā „Sienas sagatavošana krāsošanai un dekoratīvās krāsošanas darbi ar SAKRET materiāliem”, kas noritēja Dagdā, Daugavpils Būvniecības tehnikuma filiālē. "Dzirksteli" par to informē Sveķu pamatskolas direktors Aigars Lasis.

Ar labiem panākumiem šajā konkursā piedalījās Sveķu pamatskolas audzēkņi Līga Šmoteka un Artis Ozoliņš. Līga pavasarī gatavojas beigt skolu profesionālajā kvalifikācijā „Būvdarbi”, Artis ir 2.kursa audzēknis. Savā grupā abi ieguva 1.vietu. SAKRET firma Līgai un Artim piešķīra papildus balvu par meistarību, spēju strādāt precīzi, akurāti un patstāvīgi.

"Gandarījums par savu audzēkņu panākumiem bija arī skolotājiem Aksanai Lasei un Artūram Dičam, kuri ieguldīja lielu darbu, sagatavojot audzēkņus konkursam," saka A.Lasis.

Viņs stāsta, ka konkursā komandu veidoja divi dalībnieki, kuru uzdevums bija veikt dienesta viesnīcas istabiņas sagatavošanas darbus krāsošanai un sagatavotās sienas krāsošanu dažādās krāsu joslās ar dekoratīvā ornamenta izveidošanu. Konkursantu darbu vērtēja konkursa atbalstītāju – darba devēju un profesionālo organizāciju pārstāvji.

Konkursā piedalījās komandas no visas Latvijas profesionālās izglītības iestādēm, tehnikumiem, koledžām un speciālajām pamatskolām.


Pievieno komentāru

Skolēnu, jauniešu aktivitātes