Tēvu diena Stāķu pamatskolas ģimenēm 1

„Mans tētis ir mīļš. Ar viņu ir jautri. Viņam patīk pārsteigumi.” Mareks

„Mans tētis ir pats foršākais tētis pasaulē. Viņš mani kārtīgi audzina. Tētis grib, lai es esmu gudra. Viņš dara visu, lai es būtu laimīga. Tētis man vienmēr palīdzēs, jo viņš taču ir vismīļākais tētis !” Rēzija

„Vārds „tētis” man ir ļoti mīļš un tuvs vārds. Tētuks man daudz ko stāsta un māca veikt visvisādus darbiņus. Bet pats galvenais, ka viņš ir mans mīļais, labais tētis! Es viņu mīlu.” Sanija

Ikviens bērns aug un veidojas savos uzskatos un raksturā tieši tā, kā to ietekmē viņa ģimene. Tieši ģimene ir vide, kurā mēs apgūstam pirmās prasmes, uzskatus un pieredzi par visu to, kas notiek mums apkārt un šajā procesā piedalās visi ģimenes locekļi – gan mamma un tētis, gan brāļi un māsas, gan arī, protams, vecvecāki. Tātad jebkurš pasākums un nodarbe pārvēršas par super svarīgu, ja vien esam kopā.

Šis ir viens no galvenajiem iemesliem jau otro gadu notiekošajam Tēvu dienas pasākumam, kurā pulcējas Stāķu pamatskolas skolēnu ģimenes. Par tradicionālu ir kļuvusi arī pasākuma norises vieta – Ziediņu ģimenes privātīpašums „Jaunāres”.

Šogad 70 bērnu, vecāku un vecvecāku izteica vēlēšanos atpūsties, pabūt kopā ar bērniem, parunāties ar citu bērnu vecākiem, piedalīties dažādās vairāk vai mazāk nopietnās sporta aktivitātēs, izvilkt lielo lomu, uzmeistarot kādu greznošanās nieciņu vai laiski pasēdēt un baudīt sajūtu, ka atrodies nostatus no visa, kas varētu traucēt izgaršot šo mirkli.

Pasākumam virzoties uz noslēgumu, baudījām neatkārtojamu ēdienu – uz dzīvās liesmas gatavotu zupu.

Varam apliecināt sen zināmas dzīves gudrības: pozitīvas bērnu un vecāku attiecības veidojas no veselīgu emociju piepildītiem mirkļiem, smiekliem un asarām, pārdzīvojumiem un piedzīvojumiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Stāķu pilngadīgais.

Malacīte Aina! Prieks !!! :) Un viņai drīz būs silts sporta nams! :)

pirms 6 gadiem, 2014.09.09 19:05

Skolēnu, jauniešu aktivitātes