Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tiekas pirmsskolu un skolu pedagogi 13

Trešdien, 23. novembrī, notika Gulbenes novada pirmsskolas izglītības iestāžu sagatavošanas grupu un nākamā mācību gada 1. klašu skolotāju tikšanās. Uz to bija ieradušies pedagogi no 10 izglītības iestādēm. Par to novada mājaslapā informē Gulbenes novada pirmsskolu metodiskās apvienības vadītāja Inita Artistova.

Viņa stāsta, ka skolotājas saņēma informāciju par to, cik veiksmīga bijusi šī gada pirmklasnieku sagatavotība skolai.

"Sākumskolas metodiskās apvienības vadītāja Arnita Zipova iepazīstināja ar pašu “pirmīšu” domām un idejām. Izglītības, kultūras un sporta nodaļas psiholoģe Inese Stradiņa rosināja sarunu par bērnu saskarsmes un sadarbības prasmēm, uzmanības noturību, pozitīvas attieksmes veidošanu bērnam pašam pret sevi un citiem cilvēkiem. Psiholoģe atgādināja šī vecumposma īpatnības un mudināja skolotājas rūpīgāk iepazīt katru bērnu, izvērtēt un meklēt dziļākus cēloņus viņu dažkārt nepieņemamai uzvedībai. Diskutējām par to, ka joprojām skolu pedagogi laikus netiek informēti par to, kādu izglītības programmu bērns apguvis pirmsskolā un kāda programma būtu vispiemērotākā 1.klasē. Gan skolotājiem, gan vecākiem jādarbojas, lai beidzot novērstu gadījumus, ka bērns skolā jau no pirmās mācību dienas nesaņem pietiekamu atbalstu un nevajadzīgi tiek zaudēts laiks situācijas noskaidrošanai," norāda I.Artistova.

Tikšanās noslēgumā pedagogi darba grupās kopā ar Izglītības, kultūras un sporta nodaļas metodiķi Baibu Mucenieci veidoja sadarbības ceļvedi.


Pievieno komentāru

Komentāri 13

mamma

Nav nevienam nekas par b'ernu un viņa spējām vai nespējām jāklačo no skolas uz bērnu dārzu un otrādi. Tā jau katram bērnam uzspiež savu zīmogu.

pirms gada, 2016.11.25 21:34

esmu dzirdējusi

Vai tad šī psiholoģe ko jēdzīgu arī var pateikt? Reiz dzirdēju- stāv priekšā un dumji sarunājas pati ar sevi un nesakarīgi ķiķina.

pirms gada, 2016.11.25 21:36

Piekrītu

Nekompetences paraugs. Kā dome var atļauties algot visneprofesionālāko psihojoģi, kāda vien novadā ir. Kauns bija klausīties,

pirms gada, 2016.11.26 21:02

nav labi

Skolās vajag arī vīriešus,citādi bērni izaug ar visādām sex novirzēm.

pirms gada, 2016.11.26 10:34

Sory.

Pats labakais saja visa ir tas ,ka sadurskis zin labak,samainisies ar bergmani tad sis bus gudrakais.Kaut ka ta.

pirms gada, 2016.11.26 21:20

Katastrofa

Katastrofa ar psiholoģes papīiem( nez kā dabūjusi?). Bija problēmas grupiņā- šī staigāja un vēroja ar gudru ģīmi. Neko jaunu nepateica- visu viņas novēroto redzējām un zinājām paši. Tikai pilnīgi neko nedarīja, lai situāciju labotu. Pat nevienu normāju ideju nepameta- visgudras frāzes un jau zināmas lietas. un pa vidu arī aplamības. Un vainīgi audzinātāji, vecāki utt, jo tie jau neko nesaprot. bet neviena normāla. profesionāla padoma. Liekēde!

pirms gada, 2016.11.27 21:09

Pilnīgs sviests

tādu novadā ir daudz , sociālajā dienestā viena tāda sēž, un gudri spriež par citu likteņiem, pati šķīrusies.

pirms gada, 2016.11.29 10:30

ir traki

Šī viena konkrētā domes psiholoģe ir īpaši nepatīkama- darīs visu, lai tikai nebūtu jāstrādā ar bērniem: tukši pļāpās, dzers kafiju, grozīsies viena pati ar sevi.

pirms gada, 2016.11.30 19:58

Mamma

Pirms daudziem gadiem,šī tā saucamā psiholoģe,vienu reizi ar manu bērnu parunājot uzrakstija diagnozi,mani nemaz ar to nemaz neiepazīstinot.Par to uzzināju tikai tad,kad bērns beidza9.klasi citā skolā,tur šo dokumentu atdeva.Biju pārsteigta,tur bija uzrakstīts ka viņš bez maza neko nevar iemācīties.Bet mainot skolu mums bija viss kārtībā,ir pagājuši gadi,bērns ir izaudzis,ieguvis profesiju,autovadītāja apliecību,un strādā.Ja godīgi,ka māte nevaru vēl šobrīd viņai to piedot,tādēļ mīļie vecāki,ja izmantojat vai skola uzmanto viņas pakalpojumus,sekojiet līdzi,ko viņa raksta tajos papīros.Un ja reizi šī diskusija ir sākusies,esmu gatava aiziet uz domi,un šo visu pateikt acīs viņai,un vadībai kas tādu neprofesionālu darbinieci tur algo.

pirms gada, 2016.12.01 07:37

CCCP

Neviena jaunā pedagoga!!! Visas vēcās petardes!!!

pirms gada, 2016.12.02 16:23

vecā gvarde forever

Jaunās nevar ņemt,var izrādīties nelojālas ,jo nav cītīgi studējušas zinātnisko komunismu un darbojušās vienīgajā tā laika partijā.

pirms gada, 2016.12.02 19:42

pensionare

nezinot so psihologi varu pateikt tikai vienu pa visu dzivi no vinas amata braliem un masam neesmu dzirdejumi nevienu sakarigu ieteikumu pa muti tiek vllatas visiem cilvekiem zinamas frazes vai kaut kas cilvekiem nesaprotams

pirms gada, 2016.12.03 14:02

Skolās