Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tirzas pamatskolā notiek radošās darbnīcas ģimenēm ar bērniem


Tirzas pamatskolas pirmsskolā jūlijā un augustā notika dienas nometne – radošās darbnīcas ģimenēm ar bērniem.

Projekta darba grupas locekle Anete Ziepniece stāsta, ka nometņu laikā bērni un viņu vecāki kopā veidoja dekorācijas izrādei, dziedāja, veica eksperimentus, pūta ziepju burbuļus, veidoja smilšu gleznas un būvēja smilšu pilis, gatavoja vējdzirnaviņas un papīra puķes. Olitas un Litas Janetas mamma Aelita novēroja, ka, darbojoties kopā ar mammu, bērni pamazām kļūst drošāki, iepazīst vidi un citus bērnus. Abām meitenēm ļoti patika rotaļas un pasakas, un mamma priecājās par iespēju piedalīties šādā nometnē. “Kas var būt labāks par lietderīgi pavadītu laiku kopā ar bērniem!” viņa saka.

Pašiem mazākajiem bija iespēja kopā ar savām māmiņām iepazīt pasauli caur spēlēm un rotaļām. Pirmsskolā ir pieejamas attīstošās rotaļlietas un krāsaino bumbu baseins. “Patiess prieks, ka māmiņas labprāt izmanto šo izdevību un arī turpmāk ar saviem bērniņiem dosies uz skolu, lai dalītos pieredzē un vienkārši izbaudītu labu laiku kopā ar saviem bērniem, gūstot jaunus, patīkamus iespaidus,” saka A.Ziepniece.

Marata Daniela māmiņa Anda ir priecīga, ka viņa kopā ar dēlu var spēlēties ar attīstošajām mantām un gūt fantastiskas emocijas.

Darbnīcu vadītāja Ligita Trekše priecājas par vecāku atsaucību. Liels prieks ir arī par to, ka dažāda vecuma dalībnieki tik viegli spēja sastrādāties un kopā priecāties.

A.Ziepniece norāda, ka ar to aktivitātes pirmsskolā nebeidzas – rotaļlaukumā notiek krāsainas pārvērtības. “Liels paldies pagasta iedzīvotājiem, kas palīdz iekārtot rotaļlaukumu ar centību un rūpību, izgatavojot jaunas šūpoles un padarot to saulaināku un krāšņāku,” saka A.Ziepniece.


Pievieno komentāru

Skolēnu aktivitātes