Tirzas pamatskolas pirmsskolas bērni sagaida brīnumainos Ziemassvētkus

Novembris un decembris paskrien jaukos izbraucienos mūsu novadā.

Paši mazākie skolēni – “Mākonīšu” grupiņas bērni - devās uz mūzikas nodarbību Druvienas Latviskās dzīvesziņas centrā. Apbrīnas vērts bija mūzikas istabas plašais instrumentu klāsts! Izveidojās varens orķestris un pavadījums bērnu dziesmiņām. Skanēja ļoti krāšņi!
Paldies centram un bērnu vecākiem, kas iesaistījās nodarbībās kopā!

Arī grupiņa “Zivtiņas” un piecgadīgie un sešgadīgie bērni ar lielu sirdssiltumu un prieku vairākkārt ciemojās Druvienā. Bērni atrādīja savu teātra uzvedumu "Sniegbaltītes skola", gāja rotaļās un darbojās piparkūku darbnīcā. Tā bija brīnišķīga iespēja visiem bērniem mīcīt un rullēt mīklu, veidot, izspiest figūriņas un baudīt radošu darbošanos visiem kopā. Mīļš paldies Baibai un Velgai par šo vienreizējo iespēju darboties šādās nodarbībās, kas bērnus izglīto, rada interesi par tradīcijām un saliedē!

Decembris paskrien Ziemassvētku sajūtās, cītīgi strādājot. Tiek iestudēts teātris, dziedāts, dejots un vākti ziedojumi. Savu svētku maratonu sākām ar izrādi “Sniegbaltītes skola” pašiem mazākajiem bērniem, 1. un 2. klases skolēniem un skolas darbiniekiem.

Paldies visu grupiņu bērnu ģimenēm, kuras aktīvi no sirds iesaistās šajā Ziemassvētku akcijā, radot patiesu dāvināšanas prieku svētkos! Pirmo reizi, dodoties ciemos uz Jaungulbenes sociālās aprūpes centru, bērni aizveda dāvanas un sniedza priekšnesumus pansionāta ļaudīm, radot emocionālu un sirsnīgu atmosfēru. Ar “Mākonīšu” grupiņas bērnu darinātajiem rotājumiem tika izgreznota eglīte pansionāta telpās. Kā pateicību par mūsu labo darbu pretī saņēmām prieku, mīlestību un skaistu pašu darinātu eņģelīti.

Ziemassvētku ziedojumu akcija turpinās, un vēlamies dāvāt prieku arī senioriem sociālās aprūpes centrā “Dzērves”.

Tirzas pamatskolas pirmsskolas rūķi saka paldies arī mūsu labākajiem šoferīšiem - Romualdam un Valdim!

Aicinām cilvēkus visā Gulbenes novadā aizdomāties par cilvēkiem, kuri ir vientuļi, slimi vai aizmirsti!

Priecīgus un gaišus Ziemassvētkus!

Pievieno komentāru

Skolēnu, jauniešu aktivitātes