Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzvar krāsošanas un dekoratīvās apdares darbu konkursā 2

Sveķu internātpamatskolas audzēkņi Sandis Karlījčuks un Valentīns Grinkevičs veiksmīgi startēja profesionālo skolu audzēkņu krāsošanas un dekoratīvās apdares darbu konkursā, kas norisinājās Zaļenieku komerciālajā un amatnieku vidusskolā 16. un 17.martā, un ieguva pirmo vietu.

“Zaļeniekos šāds konkurss notika jau trešo reizi. Pēc pavasara brīvdienām Zaļenieku pamatskolas audzēkņus sagaidīs divi atjaunoti gaiteņi - tas bija krāsošanas un dekoratīvās apdares darbu konkursa uzdevums profesionālo skolu audzēkņiem. Katrai no 16 komandām bija jānokrāso un jāizveido kompozīcija skolas gaitenī astoņu kvadrātmetru platībā. Audzēkņiem darbs bija jāveic patstāvīgi, skolotājiem konkursa laikā notika seminārs,” stāsta direktora vietniece izglītības jomā Inta Ceriņa.

Maijā līdzīgs konkurss notiks Limbažos, kur savu meistarību rādīs profesionālo skolu pedagogi.

S.Karlījčuks un V.Grinkevičs apgūst profesionālās pamatizglītības programmu „Būvdarbi”. “Paldies skolotājiem par ieguldīto darbu audzēkņu sagatavošanā darba dzīvei, un īpašs paldies skolotājai Aksanai Lasei par teicamu audzēkņu sagatavošanu konkursam!” saka I.Ceriņa.


Pievieno komentāru

Komentāri 2

Skolās