Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzzīmē ilustrāciju Ineses Zanderes dzejolim!

Gulbenes bērnu bibliotēka aicina krāsaini jautri un radoši piedalīties zīmējumu/ilustrāciju konkursā bērniem „Uzzīmē ilustrāciju Ineses Zanderes dzejolim”.

Konkurss notiks Dzejas nedēļas ietvaros, kuras jau tradicionāli rudenī  notiek visā Latvijā.

Šajā gadā gribam īpaši izcelt Latvijas bērnu dzejnieces un arī rakstnieces Ineses Zanderes dzejoļus. Dzejniece šajā gadā 15.septembrī atzīmēja savu 55 dzimšanas dienu.

2002. gadā Pēteris Bankovskis raksta: “Zanderes dzeja, īpaši bērnu dzejoļi, iekļaujas “jaunās vienkāršības” estētikā – ar pietiekami rafinētiem un apzinātiem līdzekļiem panākta šķietama vienkāršība un ļoti tieša emocionāla iedarbība.”

Visas Ineses Zanderes dzejoļu grāmatas ir īpašas. Dzejoļi ir viegli iegaumējami, atraktīvi, ļoti muzikāli, ne velti daudziem dzejoļiem Latvijas komponisti ir izdomājuši melodijas.

Gulbenes bērnu bibliotēka aicina pirmsskolas vecuma bērnus un skolēnus līdz 6.klasei iesaistīties zīmējumu/ilustrāciju konkursā, kurā gribam sagaidīt krāsainas, oriģinālas, jautras ilustrācijas Ineses Zanderes bērnu dzejoļiem.

Zīmējumi var būt jebkurā tehnikā, izņemot datortehniku, tiem jābūt zīmētiem uz vienas A4 formāta lapas un klāt jāpieraksta arī autora vārds/uzvārds, skola/bērnudārzs un klase vai vecums. Protams, zīmējumam jābūt pievienotam arī pašam dzejnieces dzejolim, kuram autors ir zīmējis ilustrāciju. Darbi iesniedzami līdz 16.oktobrim Gulbenes bērnu bibliotēkā.

Sīkāka informācija  pa telefonu 64473266 vai e-pastu solvita.libere@gulbenesbiblioteka.lv

Pievieno komentāru

Skolēnu aktivitātes