Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vasaras dienās bērni iepazīst dažādas profesijas

Vasara nav iedomājama bez tradicionālajām bērnu Vasaras dienām Gulbenes novada jauniešu centrā “Bāze”, kas vienkopus pulcēja vairāk nekā 40 bērnus vecumā no 6 līdz 13 gadiem un daudzus lielos palīgus – vietējos brīvprātīgos, informē Gulbenes novada jauniešu centra “Bāze”speciāliste Lana Upīte.

Viņa stāsta, ka šogad Vasaras dienas tiek pavadītas zem karjeras izaugsmes zīmes “Kamēr augu, tikmēr domāju”. Tas nozīmē, ka bērniem ir iespēja iepazīties ar dažādu profesiju pārstāvjiem, kā arī neformālās izglītības metodēm – ledus laušanu, komandu veidošanu, diskusijām, lomu spēlēm, kā arī lieliski pavadīt laiku, iegūt jaunus draugus, prieku un pozitīvas emocijas.

"Jūnijā tās bija četras darbīgas, interesantas, aktīvas un informatīvas dienas. Katru dienu bērniem bija iespēja piedalīties dažādās brīvprātīgo rīkotajās aktivitātēs, kas bija saistītas gan ar rokdarbiem (zīmēšanu un gleznošanu), gan ar fiziskajām nodarbībām (stafetēm, dejošanu un orientēšanos). Vasaras dienās dalībnieki iepazinās ar vairākām profesijām: izzināja zinātnieku (robotiku un elektroniku) nodarbošanos, zemessarga un dejotāja, friziera un galdnieka profesijas. Visas nodarbes pavadīja sajūsma, zinātkāre un griba darīt. Bērni nebaidījās jautāt, izzināt, aktīvi eksperimentēt un līdzdarboties," stāsta L.Upīte.

Pievieno komentāru

Skolās