Vecāku nedēļa Lizuma vidusskolā: darbojas divās radošās darbnīcās 3

Atklājot Vecāku nedēļas, vecāki, skolēni un skolotāji tika aicināti darboties divās darbnīcās, ko vadīja biedrības "Humana People to People in Latvia" dalībnieces.

Darbnīcā "Modes talka" bija iespēja piešķirt jaunu un radošu dzīvi apģērbiem, kuru lietošana ikdienā apnikusi. Piemēram, pārliecināties, ka ir iespējams atrast jaunu pielietojumu krekliņam, radot stilīgu iepirkumu maisiņu. Aktivitāte lika aizdomāties, cik samērīgi ikdienā patērējam un lietojam dažādas preces.

Otrajā darbnīcā bija iespējams atklāt sevī apslēptos talantus un atbrīvot radošumu, ļaujoties improvizācijai. Dalībnieki secināja, ka aktivitāšu laikā ļoti vērtīga bijusi iespēja veidot sadarbību ar citiem un apgūt jaunas iemaņas.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Vecāks

Tur kaut viens vecāks arī bija? Vecāku nedēļa...

pirms 6 gadiem, 2015.02.07 18:55

tfū ble

Kā jau bābas-cilā tik un krata putekļus no ārzemnieku piebezdētām humpalām ,un to sauc par radošumu un vērtīgu brīvā laika pavadīšanu.Būtu kādā kastītē iestādījušas sīpolus,lai izaug lociņi un pirmie vitamīni, vai strazdam putnu būri sameistarojušas.

pirms 6 gadiem, 2015.02.10 18:13

EU

Skolai ir jāorganizē un tā kautko organizē ,apmeklējums ir mūžīgi pašķidrs,tāpēc tās kvalitāti neviens neievēro,ko tur dara ,a sazin ko.Varu teikt ,ka Gulbenē skolām ir vājas virtuves skolēnu apmācību kabinetiem,kādā pat nedarbojās normāli izlietne,visi tik gaudo projektu naudas tur ,šur ,bet reāli kabineti meitenēm nekādi plītis komunisms,lai būtu,bet cik pie tām māca.ko utt.Varu ieteikt,ka mammām savām meitām vairāk jāmāca ēst gatavot mājās,skolā to dara tik maz gadā reizi salāti vai maizīti smērēt.Mūsu aizņemtības pēc meitenes tik daudzko neprot,skolu beidzot lūk mājas gardumi vienmēr būs svētku galdos,tā ir lieta ko vajag skolās mācīt ,šūt ,gatavot.Zēniem putnu būri (priekš stārķiem)taisīt.Vecāki neiet uz skolām sen vairs,ratais un tas ir slikti.

pirms 6 gadiem, 2015.02.11 08:40

Skolēnu, jauniešu aktivitātes