Veiksmīgi piedalās skatuves runas konkursā

Vidzemes reģiona skolēnu skatuves runas konkursā gulbenieši uzrādījuši ļoti labus rezultātus.

Gulbenes novada pašvaldība informē, ka skatuves runas konkursā piedalījās skolēni no Cesvaines, Lubānas, Gulbenes, Alūksnes, Apes, Smiltenes, Rugāju un Balvu novadiem.

Mūsu novadu konkursā pārstāvēja četri dalībnieki. Augstākās pakāpes diplomus ieguva Lizuma vidusskolas 3.klases skolnieks Normunds Ērglis, Gulbenes 2.vidusskolas 4.klases skolnieks Mārtiņš Kušķis, I pakāpes diplomu saņēma Gulbenes 2.vidusskolas 6.klases skolniece Dace Prockalova, bet II pakāpes diplomu saņēma Gulbenes novada valsts ģimnāzijas 8.klases skolniece Agnese Keita Birzniece.

Konkursa dalībnieku sniegumu vērtēja pieredzes bagāta un kompetenta žūrijas komisija, kuras sastāvā bija Valsts izglītības satura centra nodaļas vecākā referente un režisore Dace Jurka, režisores un pedagoģes Dace Liepeniece un Anna Jansone.

Klausoties konkursantu priekšnesumus, žūrija vērtēja gan jaunā skatuves runas meistara domas atklāsmi un kontaktu ar klausītāju, gan dikciju un artikulāciju. Svarīgs vērtēšanas kritērijs bija arī repertuāra atbilstība runātāja vecumam un personībai.

Skolēnu skatuves runas fināla dalībniekus paziņos aprīlī, kad būs notikušas visas desmit reģionālās skates.

Pievieno komentāru

Skolēnu, jauniešu aktivitātes