ZZ Čempionāta pusfinālā iekļūst arī klases no mūsu novada skolām

Noskaidroti ZZ Čempionāta pusfinālisti, kas turpinās sacensties par ceļazīmi uz Finālu un galvenajām balvām. Žūriju ar vislabāk izpildītu ZZČ mājasdarbu pārsteidza un sacensību pusfinālā iekļuva vairāk nekā 900 klases no visas Latvijas.

Tajā šogad bija jāizdomā “uzvaras kustība” jeb unikāli dejas soļi, kas jāiemūžina 15 sekunžu garā video. Par to informē
 ZZ Čempionāta projekta vadītāja Jūlija Vasiļjeva.


Pusfinālā iekļuva arī klases no Gulbenes novada skolām: 5.- 6.klašu grupā - Lizuma vidusskolas 6b un Gulbenes sākumskolas 5a, 7.-9.klašu grupā - Gulbenes 2.vidusskolas 8b un Tirzas pamatskolas 8a, 10.-12.klašu grupā - Gulbenes novada valsts ģimnāzijas 10b un 12a klase.

"Baltijā vērienīgākajām skolēnu sporta un prāta spēlēm šogad kopumā reģistrējās ap 30 000 skolēnu no visiem Latvijas reģioniem. Visaktīvāk pieteikušies 7.–9. klašu skolēni.


“Ir prieks, ka jau ZZ Čempionāta pirmajā posmā varam iedvesmoties no skolēnu radošuma. Redzams arī tas, ka ar katru gadu aizvien vairāk palielinās iesniegto mājasdarbu kvalitāte. Īpaši vēlos izcelt to klašu mājasdarbus, kuru radīšanas procesā iesaistās arī skolotāji, atbalstot skolēnus un sniedzot viņiem vērtīgus padomus ceļā uz ZZ Čempionāta Finālu. Lai erudīcija, komandas gars un radošums palīdz stiprākajiem nokļūt uz pjedestāla!” novēl J. Vasiļjeva.


Viņa stāsta, ka ZZ Čempionāta pusfināls sākas 27. martā, un, tāpat kā pagājušajā gadā, tas norisināsies digitāli – klases pusfināla uzdevumus saņems savos kontos ZZČ tiešsaistes platformā un pildīs tos savā skolā un pilsētā.


"Piecu pusfināla uzdevumu izpildei klasēm atvēlētas gandrīz četras nedēļas – tie jāiesniedz līdz 21. aprīļa pulksten 23.59. Ar fiziskajiem, radošajiem un dažādām zinātnēm saistītajiem uzdevumiem Pusfinālā tiks pārbaudītas gan katra skolēna individuālās, gan komandas līderības un sadarbības prasmes. Tās 540 klases jeb 180 komandas katrā klašu grupā, kas nopelnīs visvairāk punktu, iegūs ceļazīmi uz ZZ Čempionāta finālu, kas šogad no 23. līdz 25. maijam norisināsies sporta kompleksā “333” Ropažu novada Sila Priedēs," stāsta J.Vasiļjeva.


Jau ziņots, ka šogad ZZ Čempionāta uzmanības centrā ir Latvijas jauno līderu attīstība. Šajā sezonā gaidāmas izmaiņas arī apbalvošanas sistēmā – finālā tiks apbalvoti astoņi 1. vietas ieguvēji – viena komanda katrā vecuma grupā. Katru dienu tiks noteikti dienas līderi, bet viena klase, kas visā čempionātā būs ieguvusi visvairāk punktu, saņems Grand Prix jeb absolūtās uzvarētājas goda titulu. Grand Prix ieguvējs tiks noteikts, saskaitot kopā mājasdarbā, Pusfinālā un Finālā iegūtos punktus.

Pievieno komentāru

Skolēnu, jauniešu aktivitātes