Gulbenes bērnu bibliotēka aicina iesaistīties akcijā “Grāmata runā"

Gulbenes bērnu bibliotēka aicina iesaistīties akcijā “Grāmata runā”, kuras mērķis ir veicināt skaļo lasīšanu ģimenēs ar bērniem Gulbenes novadā.

“Katrā ģimenē vai draugu lokā ir bijušas diskusijas par izlasītajām grāmatām. Pat neapzinoties, cilvēks bieži vien izvēlas lasīt to, ko iesaka apkārtējie,” saka Gulbenes novada bibliotēkas sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Baranovska.

Lai iesaistītos akcijā, jāieraksta audiofails (ne garāks par 1 minūti), kurā jāstāsta grāmatas anotācija vai apraksts vai jālasa savs izvēlēts fragments un jānosūta līdz 7.septembrim (ieskaitot) uz e-pastu “solvita.libere@gulbenesbiblioteka.lv (sīkāka informācija – 64473266). Viens lasītājs var iesniegt vairāku grāmatu aprakstus, katru aprakstot atsevišķā failā. “Īpaši priecāsimies par visas ģimenes iesaisti šajā akcijā, kopā aprakstot savu mīļāko grāmatu. Audioieraksta sākumā iepazīstini ar sevi, savu ģimeni, uzvārdu vari neminēt. E-pastā gan ieraksti savu vārdu, uzvārdu un telefona numuru, jo varbūt tieši tava ģimene vai tu iegūsi kādu pārsteiguma balviņu no Gulbenes bērnu bibliotēkas,” saka L.Baranovska.

Akcijā var piedalīties pirmsskolas un skolas vecuma bērni līdz 9.klasei kopā ar savām ģimenēm vai individuāli.

“Ierakstītie audio faili tiks ietverti QR kodā. Akcijas laikā no 14. septembra Gulbenes bērnu bibliotēkā būs skatāma lasītāju mīļāko grāmatu izstāde. Uz katras grāmatas būs QR kods, ko nolasot ar viedtālruni varēs noklausīties grāmatas aprakstu un iedvesmoties to izlasīt,” stāsta L.Baranovska.


Pievieno komentāru

Skolēnu, jauniešu aktivitātes