Gulbenē tapusi mācību siltumnīca no 800 plastmasas pudelēm 10

Gulbenes 1. pirmsskolas izglītības iestāde - ekoskola savā "Facebook" profilā pirms došanās garajās vasaras brīvdienās dalījusies ar šīgada lielāko projektu. "Mūsu mācību siltumnīca ir tapusi no vairāk kā 800 izlietotām plastmasas pudelēm! Paldies visiem darbiniekiem, kas čakli rosījās, kā arī paldies vecākiem un mūsu draugiem, kuri aktīvi iesaistījās un nenogurstoši gādāja izejmateriālus. Ar nepacietību gaidīsim pirmo ķirštomātu ražu," rakstīts profilā.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

Tētis

Vizuāli it kā skaisti,lai ieliktu ķeksīti par padarīto, bet...
Plastmas pudeles lietot atkārtoti ir pat kaitīgi. Izlietota pudele paredzēta tikai 1 lietošanas reizei, ja tā netiek pārstrādāta. Uzkarstot plastmasa rada kaitīgus ķīmiskus piemaisījumus. Bet kam gan daļa,ja "eko projektam vajag".
https://udenspudele.lv/vai-ieteicams-vairakkart-izmantot-plastmasas-pudeli/

pirms mēneša, 2021.06.21 16:27

Tētim

Plastmasas pudeles nav ieteicams atkārtoti izmantot dzērienu uzglabāšanai. Siltumnīcā pudeles neapdraud cilvēka veselību. Nevajag izdomāt muļķības.

pirms mēneša, 2021.06.22 09:15

vēl viens tētis

Pat ja arī kāda ķīmiska molekula parādās no kādas pudeles ārsienas, tad tur ir tāda ventilācija, ka molekula sadeg jaukajā bērnudārza atmosfērā.

pirms mēneša, 2021.06.27 10:53

Tētim

Tak domā, ko lasi! Šajā gadījumā tām plastmasas pudelēm ir sienu, nevis dzeramā vai laistāmā trauka funkcija:), tādēļ šādas siltumnīcas izveidotāju radošums ir apsveicams!

pirms mēneša, 2021.06.22 10:45

Ance

Tikai apsveicami ka skolotāji māca tādas lietas bērniem. Kādreiz bija lauciņi un siltumnīcas. Bija jāstrādā daudzas prakses dienas. Tagad ,it īpaši pilsētā,aug tikai loderi. Izmantotāji. Es nesaprotu tos vecākus,kas atļauj saviem bērniem tikai lūrēt telefonos,datoros. Pārtikt tikai no produktiem,ko veikalā nopērk. Vai nav murgs,atbrauc tāds uz laukiem,kur pašiem visa pietiek. Nē,visādus ārprātus vajag. Čipsi,koka,sāļie riekstiņi,zupiņas..... Man trūkst vārdu. Ko gan jūs tālāk darīsat ar savu bērnu. Drīz vien prasīs "" aizliegtos" augļus!!!! Tad varēsat brīnīties. Tak dzīvoklī var izdomāt katru dienu savus pienākumus. No pavasara dārziņā ir darbiņi,ko var likt tādam puikam darīt. Nē,kādā histērijā iekrīt,ja kaut ko aizrādi vai neatļauj.!! Tur jau prasās pēc ārstēšanas. Tur ir tāda atkarība!!!!
Tāpēc vēlreiz. Liels paldies par darbu,ko ieguldat. Varbūt tad bērni savādāk skatīsies uz skolas pusdienām,jo zinās--- ā,to mēs audzinājām,tas tā garšoja.... Citādi ir ārprāts,kā bērni nemaz nepazīst ēdienus.

pirms mēneša, 2021.06.22 11:52

ih;lkhg

Nevis '' audzinājām", bet "audzējām". Kas tas "varēsat"?????????? Varēsiet- atceries!

pirms mēneša, 2021.06.23 16:37

Ezis

Bilžu kvalitāte užas! pat ar kartupeli varētu nobildēt labāk

pirms mēneša, 2021.06.23 15:50

Taisnība

Ja viss kļūst pārāk eko-šmeko tad pazūd jēga visam citam,bērni eko arī mājās?Un,kur skolā būs eko?

pirms mēneša, 2021.06.26 16:00

Skolēnu, jauniešu aktivitātes