Gulbenes novada bibliotēka aicina bērnus un jauniešus piedalīties projektā “Laimes bērni. Kokariem – 100”

Gaidot leģendāro kordiriģentu Imanta un Gido Kokaru simtgadi, Gulbenes novada bibliotēka, iesaistoties novada bērniem un jauniešiem, apzinās nepublicētos materiālus un laikabiedru atmiņu stāstus. Par to informē Gulbenes novada bibliotēkas sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Baranovska.

“Projektā “Laimes bērni. Kokariem - 100” aicinām bērnus un jauniešus pieteikties izzinošām, atraktīvām, radošām nodarbībām. Nodarbībās bērni un jaunieši uzzinās gan jaunus faktus par kordiriģentu Imanta un Gido Kokaru dzīvi un daiļradi, gan arī vairāk par stāstu vākšanu, izvērtēšanu un apstrādi, gatavošanos intervijām un to veikšanu, audio un video ierakstu veikšanu, filmiņu veidošanu,” saka L.Baranovska.

31.maijā plkst. 16.00 Gulbenes novada bibliotēka rīko pirmo nodarbību, kas notiks ārā pie bibliotēkas, ievērojot šobrīd valstī noteiktos drošības noteikumus. Pieteikties var līdz 29.maijam, rakstot ziņu “WhatsApp” uz tālruni 26180697, uz e-pastu “inese.kaleja@gulbenesbiblioteka.lv” vai zvanot uz tālruni 64471460.

Projekts atbalstīts Vidzemes plānošanas reģiona izsludinātajā kultūras projektu konkursā “Latvijas valsts mežu un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstītā Vidzemes kultūras programma 2021”.

Pievieno komentāru

Skolēnu, jauniešu aktivitātes