Arī gulbeniete cīnās par "Gada sporta skolotājs" titulu 6

Šodien Rīgas Valsts vācu ģimnāzijā norisinājās Izglītības un zinātnes ministrijas organizētā konkursa „Gada sporta skolotājs” otrā kārta. Konkursā par galveno titulu un piemiņas balvu turpinās sacensties seši pedagogi, viņu vidū - Gulbenes vidusskolas skolotāja Irēna Sproģe. Par to informē Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas un dokumentu pārvaldības nodaļa.

Ministrijas komunikācijas speciālisti informē, ka pirmajā kārtā konkursa komisija izvērtēja iesūtītos pieteikumus un pretendenta profesionālo pieredzi. Rezultātā tika izvirzīti seši labākie sporta pedagogi, kuri šodien sacentās otrajā kārtā. Tajā komisija vērtēja konkrētu uzdevumu izpildi, titula pretendentiem vadot sporta stundu Rīgas Valsts vācu ģimnāzijā. Visi kārtas dalībnieki saņēma konkursa atbalstītāju SIA „Felici” un biedrības „Latvijas Olimpiskā komiteja” sarūpētās balvas, bet trīs augstākā punktu skaita ieguvēji tiks nominēti titulam „Gada sporta skolotājs”, kā arī katrs saņems dāvanu kartes sporta inventāra iegādei savai izglītības iestādei 330 latu apmērā.

Konkursa uzvarētāju un titula „Gada sporta skolotājs” ieguvēju paziņos „Latvijas Gada balva sportā 2013” apbalvošanas pasākumā 27.decembrī, Rīgā, kultūras centrā „Ziemeļblāzma”.

Konkursu „Gada sporta skolotājs” ministrija  „Latvijas Gada balva sportā” ietvaros rīko jau devīto gadu.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

juris

Vaitad dzintara nrbüs viņš taču arī baigi labs pēdiņās.:):):)$!

pirms 6 gadiem, 2013.11.30 07:21

juris

Vaitad dzintara nrbüs viņš taču arī baigi labs pēdiņās.:):):)$!

pirms 6 gadiem, 2013.11.30 07:21

02.12.2013.

Cik ilgs laiks šī laikraksta žurnālistiem nepieciešams, lai līdz lasītājiem nonāktu ziņa par 29.11.2013. konkursa rezultātiem? Vēl nav no Rīgas atbraukuši?

pirms 6 gadiem, 2013.12.02 12:21

Nekustamais īpašums