Gulbenieši cīnās Viļakā

Pagājušās nedēļas nogalē Viļakā “Baltā brieža” mototrasē norisinājās 2.Latvijas un Baltijas čempionāta, kā arī 3. Latvijas kausa un junioru čempionāta posms motokrosā.

Sacensībās gan sestdien, gan svētdien līdzjutēji varēja vērot kuplu sportistu skaitu. Uz sacensībām ieradušies Latvijas spēcīgākie braucēji – Pauls Jonass, Tomass Šileika, Dāvis Ivanovs, Edgars Meņģelis, Dāvis Līvs, Lauris Freibergs -, kā arī daudzi citi ne tikai pašmāju, bet arī kaimiņvalstu pārstāvji. Sestdien trasē devās 173 sportisti, bet svētdien kopumā bija ieradušies 133 sportisti. Abās dienās trasē varēja vērot arī diezgan daudz Gulbenes novada motosportistu.

Mazākajā solomotociklu klasē - “MX 50” - sestdien uz starta stājās mūsu mazie motobraucēji brāļi Jānis un Jēkabs Kubuliņi. Astoņus gadus vecais Jānis izcīnīja 2.vietu, savukārt viņa mazākais brālis Jēkabs ierindojās 14.vietā. “MX65” klasē 11.vietu ieguva lizumnietis Markuss Daniels Jauntirāns, savukārt cits lizumnietis Andris Tilgass “MX 125” klasē uzrādīja 22. rezultātu. “Kvadri 100” klasē 5.vietu ieņēma Atis Breds. Valērijs Kuzmins startēja gan “Kvadri amatieru”, gan “Kvadri Pro” klasē, starp amatieriem viņam 2.vieta, savukārt “Kvadri Pro” klasē – 11.vieta. Blakusvāģu klasē startēja Aigars Vasiļenko/ Atis Verebs un ieņēma 14.vietu, un blakusvāģu veterānu klasē viņi izcīnīja 2.vietu. “A16+” klasē Didzis Gorbenko izcīnīja uzvaru. Viņš uz starta stājās arī nākamajā dienā spēcīgākajā - “MX 1” - klasē, kur uzrādīja 12. rezultātu. Šajā klasē startēja vēl divi mūsu motosportisti – lizumnieši Uģis Klimons un Edgars Rudītis, kuri ierindojās attiecīgi 10. un 11.vietā. “MX 2” klasē starp braucējiem bija Nauris Miķelsons. Divu braucienu summā viņš ieņēma 16.vietu. Mūsu novads bija pārstāvēts arī “MX 85” klasē, kur lizumnietis Artūrs Tilgass ierindojās 12.vietā. Starp senioru klases braucējiem Gints Markovs uzrādīja 13. rezultātu.

Nākamais Latvijas čempionāta posms norisināsies Cēsīs.