1.maijā – tradicionālie Lejasciema kausi

Lejasciema pagastā 1.maijā šogad jau 15.reizi notiks tradicionālās sacensības "Lejasciema kausi". Sacensībās aicināts piedalīties ikviens interesents.

Pulcēšanās Lejasciema šautuvē un pieteikumu iesniegšana notiks līdz pulksten 9.30 pa sporta veidiem. "Lejasciema kausa" izcīņas sacensību atklāšana un sākums - pulksten 10.00.

 

Sacensību dalībniekiem būs jāsacenšas stenda šaušanā - šaušanā pa skrejošu zaķi, šaušanā ar gludstobra ieroci (attālums - 50 metri) un šaušanā ar vītņstobra ieroci (attālums - 100 metri). Dalībnieki drīkstēs startēt gan individuāli, gan komandu cīņā. Notiks arī makšķerēšanas sacensības Gaujas upes abos krastos posmā no Dārzniecības laipas līdz Lejas muižas tiltam. Paredzēta arī komandu spēle "Trāpīgais MMD". Komandas sastāvā jābūt četriem dalībniekiem. Spēlei nepieciešams labs garastāvoklis, trāpīga roka un ticība, ja mājās palikusi veiksme.

 

Dalībniekiem stenda šaušanā ir noteikta dalības maksa 6 lati, makšķerēšanā - 2 lati.

 

Sacensību uzvarētāji komandu vērtējumā tiks apbalvoti ar kausiem un diplomiem, individuālie uzvarētāji - ar diplomiem un balvām.

Pievieno komentāru

Sports