100gades skrējienu seriāls “Izskrien 100!”

Latvijas simtgades ietvaros ikviens skriešanas vai nūjošanas entuziasts bez maksas tiek aicināts piedalīties Gulbenes novada skriešanas sacensību seriālā ”Izskrien 100!”, kas notiks 15 posmos visās Gulbenes novada pārvaldēs/pagastos no 5. maija līdz 7. oktobrim. Sīkāka informācija un nolikums mājas lapā www.gulbene.lv.

Piedaloties skriešanas seriālā, ikviens varēs tuvāk iepazīt Gulbenes novadu, novērtēt pašmāju skaistumu, izbaudīt skriešanas burvību un apzināt sevi kā īstenu gulbenieti, jo sacensības plānotas visos Gulbenes novada pagastos un pilsētā.

Piedaloties sacensību posmos un, veicot garāko distanci, būs iespēja noskriet vai nosoļot savus 100 kilometrus Latvijas simtgadei. Lai skrējienā varētu piedalīties arī bērni, tiek piedāvātas īsākas distances, atkarībā no bērna iespējām un vēlmēm. Visi 100 kilometrus pievarējušie, dāvanā saņems balvu ar Latvijas simtgades simboliku. Pagastu iedzīvotāji kopīgi krāj savam pagastam 100 kilometrus.

Skriešanas sacensību seriāla “Izskrien 100!” norises datumi un vieta:

5. maijs – Ranka

20. maijs – Gulbene

16. jūnijs – Elstes (Daukstu pagasts)

17. jūnijs – Stāķi (Stradu pagasts)

23. jūnijs – Līgo

30. jūnijs – Lejasciems

14. jūlijs – Ozolkalns (Beļavas pagasts)

4. augusts – Tirza

18. augusts – Litene

19. augusts – Druviena

1. septembris – Stāmeriena

8. septembris – Jaungulbene

15. septembris – Galgauska

22. septembris – Lizums

7. oktobris – Gulbene  


Skrējienu rīko Gulbenes sporta centrs un Gulbenes novada pārvaldes sadarbībā ar Gulbenes novada domes Izglītības, kultūras un sporta nodaļu.

Tiekamies skriešanas seriālā ”Izskrien 100!”

Pievieno komentāru

Sports