11.februārī - rallijs "Sarma 2017"

Līdz tradicionālajam un Baltijā populārākajam ziemas rallijam ir atlikušas vairāk nekā 20 dienas. Līdz ar to ir publicēts rallija nolikums un ir sākusies dalībnieku pieteikšanās, kā arī notiek aktīvi sagatavošanās darbi sportistu un skatītāju uzņemšanai Gulbenes pusē 2017. gada 11. februārī.

Jau ziņots, ka šogad rallijs Sarma piedzīvos ievērojamas pārmaiņas – rallijs noritēs tikai vienu dienu, kas to padarīs vēl dinamiskāku un pieejamāku gan dalībniekiem, gan skatītājiem. Šogad rallijs Sarma 2017 vienlaikus būs Latvijas rallija čempionāta un kausa, kā arī Latvijas rallisprinta čempionāta posms. Īpaši jāatzīmē, ka šogad uz starta stāsies arī vēsturiskie rallija automobiļi, kuri sacentīsies par kausu nesen izveidotajā "RK Historic" klasē.

Šobrīd par dalībnieku skaitu rallijā Sarma 2017 ir pāragri runāt, jo tikko ir sākusies pieteikšanās, un sportisti šobrīd koncentrējas sezonas pirmajam rallijam. Taču jau daudzi sportisti un komandas neoficiāli ir apstiprinājušas savu dalību rallijā Sarma 2017, vienlaikus atzīstot, ka tieši rallijs Sarma ir viņu sezonas visiemīļotākais rallijs, kuru nedrīkstot laist garām.


Rallija starts tiks dots 11. februārī pulksten 9:30 un noslēgsies ar apbalvošanas ceremoniju pulksten 20:00.


Rallija Sarma 2017 gids un papildus nolikums ir publicēts mājas lapā www.autorally.lv, un rallija organizatori sportistiem atgādina, ka kopš 2016. gada 11. decembra spēkā ir rallija aizliegtā teritorija.


Ralliju Sarma 2017 atbalsta Gulbenes novads, kokapstrādes uzņēmums "Vasks" un mežistrādes uzņēmums "Grantiņi", kā arī kompānijas "Kombainserviss", "M.T.Z. SERVISS", "Akvedukts", "Gulbenes Autobuss", "Sendija" un "Kopa". Oficiālais auto partneris – Karlo Motors. Informatīvi atbalsta "Dzirkstele" un "4rati.lv".

Pievieno komentāru

Sports