21.Latvijas riteņbraucēju Vienības brauciens: pasniegs kausu viskuplāk pārstāvētai Latvijas pašvaldībai

Vienības braucienam varēs pieteikties 61 vietā Latvijā
Šogad ikvienai Latvijas pašvaldībai ir iespēja tikt pie sava 21.Latvijas riteņbraucēju Vienības brauciena goda kausa - to saņems viskuplāk pārstāvētā pašvaldība. Mudinot reģionu iedzīvotājus cīnīties par balvu un pieteikties Vienības braucienam, kas notiks 4.septembrī Siguldā, visā Latvijas teritorijā atklāts 61 jauns dalībnieku reģistrācijas punkts - arī Gulbenē.

PROSPERO sabiedrisko attiecību aģentūras pārstāve Inga Bite informē, ka pirmo reizi Vienības brauciena vēsturē pieteikties Latvijā plašākajam riteņbraucēju pasākumam varēs visās 49 SEB bankas filiālēs un sešos „Veloserviss" veikalos visā Latvijā. Reģistrēties klātienē var arī Siguldas un Kuldīgas tūrisma informācijas centrā, veloveikalā „Eži" Cēsīs un Valmierā, Tukuma ledus hallē un Smiltenes sporta centrā. Tāpat interesenti var reģistrēties internetā www.velo.lv līdz 1.septembra pulksten 23.00.

 

"Šogad velobrauciens notiks 3 distancēs: Latvijas Olimpiskās komitejas Sporta brauciens 102 km, SEB MTB brauciens 47 km un Itera Tautas brauciens 37 km," norāda I.Bite.

 

Pērn visaktīvākie bijuši Siguldas novada iedzīvotāji. Siguldas pašvaldība rādījusi labu piemēru, visās distancēs pulcinot vairāk kā 100 dalībnieku un saņemot viskuplāk pārstāvētās pašvaldības balvu.

 

2009.gadā braucienā piedalījās 3784 velomīļi, bet 2010.gadā - jau 4457 dalībnieki. Pašlaik nepārspēts ir palicis 1939.gadā sasniegtais rekords, kad no visiem Latvijas novadiem uz Rīgu devās 6090 velobraucēji.

Pievieno komentāru

Sports