Aicina piedalīties fotokrosā

Kalnienieši 26.septembrī ir aicināti aizraujoši pavadīt rudens pēcpusdienu un piedalīties fotokrosā ar dažādiem uzdevumiem.

Fotokrosā startēs komandas 3 līdz 5 cilvēku sastāvā (bez vecuma ierobežojuma). Startā dalībnieki saņems fotogrāfijas ar dažādiem 5 līdz 7 Kalnienas objektiem, kas būs trīs stundu laikā jāatrod dabā, turklāt katrā objektā būs jāizpilda arī kāds uzdevums. Par katra uzdevuma izpildi komanda saņems punktus.

 

Kad būs atrasti visi objekti un izpildīti uzdevumi, jāatgriežas sākumpunktā. Komanda, kas visus uzdevumus izpildīs visātrāk un atgriezīsies pirmā, iegūs papildpunktus. Tos varēs saņemt arī par vienotu komandas stilu. Uzvaru iegūs komanda, kas savāks visvairāk punktu. Labākie, protams, saņems arī balvas.

 

Komandas ir aicinātas pieteikt savu dalību, aizpildot anketu un nosūtot to uz e-pastu: "kalnieshi@gmail.com" līdz 20.septembrim. Pieteikuma anketas var atrast un aizpildīt, arī Kalnienas bibliotēkā un veikalā - bārā "Ozolnieki".

 

Krosa starts tiks dots pie Kalnienas tautas nama pulksten 14.00, reģistrēšanās - no pulksten 13.30.

Jautro pēcpusdienu organizē Kalnienas jauniešu biedrība "KAPO". Pasākumu atbalsta Kalnienas tautas nams, ZS "Priednieki", biedrība "Jauniešu klubs "DĒMS"" un Jauniešu centrs "Bāze".

Pievieno komentāru

Sports