Aicina piedalīties Latvijas Nūjošanas čempionātā

Rīgā, Vakarbuļļu pludmalē, 7. maijā notiks Latvijas Nūjošanas Čempionāta 1. posms “Rīgas Kauss” un Nūjošanas masu pasākums.

Latvijas Nūjošanas Čempionāts tiek organizēts, lai popularizētu nūjošanas aktivitāti fiziskās un garīgās veselības saglabāšanai un uzlabošanai, kā arī panākumu gūšanai sporta sacensībās.

1.posms - Rīgas kauss - 7. maijā, Rīga, Vakarbuļļi, 2. posms - Kurzemes kauss - 11.jūnijā, Liepāja, Bernāti, 3.posms - Latgales kauss - 13.jūlijā, Jēkabpils , 4.posms - Zemgales kauss - 25.septembrī Jūrmalā, 5. Posms - Vidzemes kauss - 29.oktobrī, Ogre, Zilie kalni.

Nūjošanas distances:

Sporta klase – 21km, 10km, dalībnieki startē vīriešu un sieviešu konkurencē trijās vecuma grupās;

Tautas klase – 5km, dalībnieki startē vīriešu un sieviešu konkurencē bez dalījuma vecuma grupās;

Pasākuma laikā jebkurš varēs apgūt nūjošanas tehniku vai uzlabot savas nūjošanas prasmes LTSA sertificētu instruktoru vadībā - iesācēji varēs apgūt nūjošanas pamattehniku veselības līmenī, kā arī izmeģināt spēkus 5km distencē bez laikas kontroles.

Nūjošana (Nordic Walking) ir pastaiga ar īpaši izstrādātām nūjām, kas palīdz nostiprināt un attīstīt dažādas muskuļu grupas. Šis sporta veids radies 80. gadu sākumā Somijā, un tagad ir plaši pazīstams visā pasaulē. Nūjošana ir vienkāršs, visiem pieejams un efektīvs veids, kā nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm, kas neprasa ne lielus finansiālos līdzekļus, ne īpašu fizisko sagatavotību, ne milzīgu laika patēriņu.

Pieteikšanās sacensībām un papildus informācija: www.sportsvisiem.lv

Uz pasākuma laiku būs iespējams arī bez maksas iznomāt nūjas.

Pievieno komentāru

Sports