Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina piedalīties “top!” ielu stafetēs

Ikviena Vidzemes novada mācību iestāžu komanda ir aicināta piedalīties "top!" ielu stafetēs. Sacensības norisināsies 1.maijā Smiltenē. Par to informē Smiltenes sporta centra priekšsēdētājs Guntars Markss.

Komandā startē 4 zēni un 4 meitenes. Katram dalībniekam jāveic 350 metru distance. Dalībnieki startē piecās vecuma grupās: 2. un 3.klašu skolēni, 4.un 5.klašu skolēni, 6. un 7.klašu skolēni, 8. un 9.klašu skolēni, 10., 11., 12.klašu skolēni, kā arī profesionālo vidusskolu un tehnikumu audzēkņi.


Sacensības ievadīs 350 metru skrējiens pirmsskolas vecuma bērniem, bet noslēgs "top!" jautrās stafetes, kurās piedalīties tiek aicinātas skolotāju, interešu grupu, darba kolektīvu komandas.

 

Pasākuma atbalstītāju dāvātās balvas saņems ikviens skrējiena dalībnieks. Sīkāka informācija un komandu pieteikšanās Smiltenes sporta centrā; telefons 26460704.

Pievieno komentāru

Sports