Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina pieteikties peldēšanas sacensībām 9

Gulbenes novada svētku organizatori līdz 2.jūlijam aicina aktīvi pieteikties peldējumam „Pāri Stāmerienas ezeram", kas notiks 7.jūlijā Stāmerienā. Par to informē novada dome.

Starts peldvietā - pretī Stāmerienas pamatskolai, finišs - peldvietā "Lāčauss". Distances garums apmēram 1500 metri. Pieteikums jānosūta galvenajam tiesnesim Jānim Ģērmanim uz e - pastu: "stsport@inbox.lv". Pieteikumā jānorāda vārds, uzvārds, dzimšanas gads. Peldējuma dienā pieteikumi netiks pieņemti. Reģistrēšanās sacensību dienā paredzēta no pulksten 14.00 līdz pulksten 14.45. Starts -sākot no pulksten 15.00.


Peldēšanas sacensībās drīkst piedalīties no 18 gadu vecuma. Dalībnieki tiks vērtēti atsevišķi vīriešu un sieviešu grupās. Katrs dalībnieks ir atbildīgs par savu veselības stāvokli un drošību, ko apliecina ar savu parakstu, reģistrējoties sacensībām. Dalībniekam jābūt galvā košai peldcepurei. Tāpat dalībniekam obligāti jāievēro pavadošajā laivā esošo sacensību tiesnešu norādījumi visas distances laikā.


Apbalvoti tiek pirmie trīs ātrākie peldētāji vīriešu un sieviešu konkurencē.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Jānis Ģ

Tamārai - jā, piekrītu. var arī tā atpūsties.

pirms 8 gadiem, 2012.06.29 21:05

Tamāra

Jānim Ģ. Lūk izsmeļoši aprakstīts. Labāk svētkos klausīties Ralfu Rubeni, malkot kafiju, bet no tāda veida pasākumiem izvairīties.

pirms 8 gadiem, 2012.06.29 10:48

Jānis Ģ.

Priekš tiem kam nav skaidrs par sacensību norisi - http://www.gulbene.lv/index.php/nv7/3536-pld nolikumā ir diezgan saprotami uzrakstīts kā paredzēts peldējums.

Atbilde saulei - Par Rīgas maratonu - kurš gan izkontroleja bija visi iepriekš trenējušies vai nebija, tas nav reāli izdarāms. Par atbildību sacensībās, vajag piemērus? OK, tas pats Rīgas maratons pirms gada.. Nils Ušakovs..(ja sekoji (pat ne īpaši cītīgi) līdzi ziņām zini par ko iet runa) - vainīgi organizatori ??? Šogad ari vairāki skrējēji nonāca slimnīcā - vainīgi organizatori ??? Vajag mazliet skarbāk - Madonas rallijs.. Tas pats Rīgas maratons šogad (ārzemju sportists kurš diemžēl no slimnīcas neatgriezās..) - organizatori vainīgi ??????
Domā ar galvu ko dari un ieklausies veselajā saprātā, nepārvērtē savu (ne-)varēšanu..

pirms 8 gadiem, 2012.06.28 23:06

!

Par intervālu startu neesi neko dzirdējis :) ??

pirms 8 gadiem, 2012.06.28 22:54

?

Trīs ātrākie! Tas nozīmē visi peldēs barā? Ko tā laiva var izsekot?

pirms 8 gadiem, 2012.06.28 22:32

nja

bet kurš tad cits par cilvēka drošību atbildēs, ja ne viņš pats! Tāpēc jau ir no 18.g. vecuma, un pēc raksta sapratu ka būs arī drošības laivas. Ja neesi drošs par saviem spēkiem, tad nepiedalies! Un viss. Nesaprotu ko jūs te ņematies! :)

pirms 8 gadiem, 2012.06.28 15:44

mūsu novadā un novada svētku organizētajiem viss škiet ir savādāk, viss no gisa krīt...

pirms 8 gadiem, 2012.06.27 21:16

saule

tas tiešām ir neprāts, Rīgā uz maratonu bija obligāta prasība iepriekš pretendentiem trenēties, bet te...mums pat baseina nav atbilstoša, kur to var darīt. Motīvs šāds - pats pieteicās, pats atbildi, izpeldēsi - jauki, noslīksi pats vainīgs...

pirms 8 gadiem, 2012.06.27 20:46

Ja dalībnieks noslīkst , par to neviens neatbild. Tas nozīmē to, ka viņš parakstās par savu veselību. Kaut kāds murgs!!!
Jūs varat iedomāties, kaut ko tādu....
Kurš nesīs atbildību par nelaimi, lai nu Dievs dod, ka nekas nenotiek.
Organizatori, domājiet kā pasargāt dalībniekus, pirms starta.
Tie tak ir 1500 metri, jeb pus otrs kilometrs. Ai, ai, ai.

pirms 8 gadiem, 2012.06.27 18:00

Sports