Aicina rallijs Jēkabpils un Madonas novadā

Visiem rallija un autosporta cienītājiem tiek dāvināta vēl līdz šim nebijusi iespēja. Visus rallija "Jēkabpils - Madona 2011" ātrumposmus, kas 4. un 5.jūnijā notiks Jēkabpils un Madonas novadā, skatītājiem būs iespēja vērot par brīvu, šo iespēju dāvina saldējums "Klasika".

Rallijs, kas pagājušajā sezonā Madonā debitēja kā Latvijas rallija čempionāta posms, šogad ir strauji attīstījies un palielinājis savas norises reģionu, autosporta svētkus ienesot vienlaikus gan Jēkabpils, gan Madonas novadā. Jēkabpilī un tās reģionā rallijs nav noticis vairāk kā divdesmit gadu.


Šīs sacensības vienlaikus pulcinās Latvijas rallija, rallijsprinta un rallijreida čempionātu dalībniekus, paredzot katrai autosporta disciplīnai speciāli pielāgotu distanci un pat īpašus ātrumposmus. Jāpiebilst, ka "Jēkabpils - Madona 2011" kopējais trases garums ir pietuvojies maksimālajam atļautajam, un organizatori sola, ka šis rallijs būs sarežģīts sportistiem un garantēs skatītājiem iespēju sekot aizraujošai cīņai no pirmā kilometra.


Pirmās rallija dienas, 4.jūnija, pēcpusdienā organizatori ir paredzējuši vienu aizraujošu, nepilnus 11 kilometrus garu grants ātrumposmu, kas, pēc trases veidotāju domām, ir pārredzams no starta līdz pat finišam. Divas stundas vēlāk Jēkabpils pilsētas centrā būs iespējams sekot tramplīniem bagātam pilsētas ātrumposmam.


Otrajā dienā, 5.jūnijā, rallijs turpināsies Madonas apkaimē. Tur rallija organizatori ir izvēlējušies trīs ātrumposmus, kas dalībniekiem būs jāveic divas reizes. Sacensības otrajā dienā ir sakārtotas trīs sekcijās, starp tām paredzot pietiekami daudz laika, lai skatītāji, neko nezaudējot, varētu brīvi nomainīt skatīšanās punktus.


Rallijā un rallijreidā vēlmi startēt ir pieteikušas 93 ekipāžas, savukārt rallijsprintā uz starta plāno stāties 46 ekipāžas. Tiesa, vairākas ekipāžas startēs gan rallija, gan rallijsprinta ieskaitē. Jāpiebilst, ka sacensībās uz starta plāno stāties arī mūsu puses autosportisti - Ralfa Sirmača/ Māra Kullša, Zinta Mezīša/ Agra Kārkliņa, Jāņa Patmalnieka (stūrmanis nav norādīts), Edgara Piļkas/ Igora Sidorova, kā arī Rimanta Kalniņa/ Jāņa Siliņa ekipāža.

Pievieno komentāru

Sports