Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina skolēnus piedalīties hokeja fanu konkursā

Gaidot Pasaules čempionātu hokejā, Latvijas Hokeja federācija (LHF) un „Persil" aicina 6 līdz 16 gadus jaunus Latvijas skolēnus piedalīties konkursā par labākā hokeja fana titulu. Konkursa dalībniekiem līdz 15.aprīlim jāiesūta zīmēts, filmēts vai rakstveidā aprakstīts savs fanošanas veids. Trīs labāko darbu autori iegūs iespēju klātienē vērot Latvijas hokeja valstsvienības spēli Pasaules čempionātā Manheimā, Vācijā.

Latvijas Hokeja federācijas  preses sekretāre Vita Ļebedeva stāsta, ka konkursā par iespēju nokļūt 74. Pasaules hokeja čempionātā Vācijā var piedalīties ikviens Latvijas skolēns vecumā no 6 līdz 16 gadiem. Lai piedalītos jāsagatavo savs hokeja fanošanas veids, izpildot pēc izvēles vienu no konkursa radošajiem uzdevumiem. Darbus pēc izvēles var sagatavot rakstveidā, vizuāli vai nofilmējot.  

Konkursam sagatavotais darbs ir jānosūta līdz 15. aprīlim pa pastu uz adresi: „Henkel Latvija", Ropažu iela 10, Rīga, LV-1039, vai pa e-pastu uz adresi: airport@airport.lv, vai arī lejupielādējot savu darbu konkursa mājas lapā: www.lhf.lv/persil.

 

"Trīs labāko darbu autori kopā ar vienu no vecākiem vai citu pilngadīgu pavadoni, iegūs pilnībā apmaksātu braucienu, uzturēšanos un iespēju vērot klātienē Pasaules čempionātā hokejā Latvijas un Šveices valstsvienību spēli, kas notiks šā gada 8. maijā Manheimā, Vācijā," norāda  V.Ļebedeva.

 

Konkursa uzvarētāju apbalvošana notiks 29.aprīlī „Arēnā Rīga" Latvijas un Baltkrievijas valstsvienības pārbaudes spēles laikā. Papildus pieci konkursa uzvarētāji, Latvijas Hokeja federācijas favorīti, saņems biļetes uz Latvijas un Baltkrievijas valstsvienību pārbaudes spēli.

 

Konkursa rezultāti tiks paziņoti līdz 20. aprīlim, tos publicējot konkursa mājas lapā: www.lhf.lv/persil, kā arī informējot konkursa uzvarētājus personīgi. Vairāk informācijas par konkursa darbu vērtēšanas komisiju, kritērijiem darbu vērtēšanā un konkursa veicināšanas balvām var iegūt mājas lapā: www.lhf.lv/persil.

Pievieno komentāru

Sports