Aicina slēpot apkārt Alaukstam

Vecpiebalgā 7.februārī atkal notiks tradicionālais tautas slēpojums "Apkārt Alaukstam". Slēpojumam, kurš notiek jau kopš 1984.gada, šogad būs 20. jubilejas reize. Uz slēpojumu ir aicināts ikviens interesents un slēpošanas entuziasts.

Slēpojuma organizatori informē, ka gadu gaitā šis tautas slēpojums ir kļuvis par lielāko šāda veida sporta pasākumu Latvijā un parasti kopā pulcē apmēram tūkstoti dalībnieku - gan skolu jaunatni, gan ģimenes, gan olimpiešus un valsts izlases dalībniekus slēpošanā, biatlonā, gan arī pazīstamus orientieristus un motosportistus.


Starts slēpojumam tiks dots Vecpiebalgā, Alauksta ezera krastā pie estrādes pulksten 12.30. Distances garums būs 15 kilometri, kontrollaiks - trīs stundas. Dalībnieku rezultāti tiks vērtēti vīriešiem un sievietēm atsevišķi dažādās vecuma grupās. Dalībnieku reģistrācija notiks no pulksten 8.30 līdz 11.30 starta vietā.


Pirmo triju vietu ieguvējus apbalvos ar medaļām un diplomiem. Piemiņas medaļas būs tiem, kuri slēpojumā piedalījušies un sekmīgi to veikuši divdesmito, piecpadsmito un desmito reizi. Plašu balvu klāstu nodrošinājuši daudzi sponsori. Balvas būs ne tikai ātrākajiem - noslēgumā balvu izlozē piedalīsies visi finišējušie. Pie ugunskura dalībnieki varēs saņemt karstu tēju un pīrādziņus.


Dalības maksa, piesakoties iepriekš, pieaugušajiem ir 4 lati, jaunākajās grupās - 2 lati, sacensību dienā - attiecīgi 5 un 3 lati. Nolikums un pieteikšanās - interneta portālos "www.burusports.lv", www.sleposana.lv.


Starta vietā par samaksu varēs izīrēt slēpošanas komplektu - zābakus, slēpes, nūjas (iepriekš jāpiesakās pa tālruni 22013324, jo daudzums ir ierobežots), kā arī amata profesionāļi sasmērēs slēpes.


Plašāku informāciju var gūt pa tālruņiem: 22013324, 29478255, 29428293. Laika apstākļu dēļ (nepietiekami sniega) organizatori var pārcelt vai atcelt sacensības, par to paziņojot mājas lapā "www.burusports.lv" un iespēju robežās informējot dalībniekus.

Pievieno komentāru

Sports