Aicina uz piedzīvojumiem 1

Trīs aktīvi ulbenieši - Dailis Kadils, Zintis Kuprišs un Dzintars Peksts -, kuri kopā ir komanda "Ugd", arī citus sportiski aktīvus cilvēkus aicina piedalīties "Triatel xRace", kas ir jauns piedzīvojumu sacensību veids Latvijā.

Sacensību pirmajā posmā, kas maija sākumā notika Ogrē, Gulbenes komanda "Ugd", startējot tautas klasē, vīriešu komandu konkurencē ieguva 4.vietu. Šobrīd komanda gatavojas piedalīties arī sacensību trešajā posmā, kas 18.jūlijā notiks Madonā.  

"Mēs nelielāmies, bet aicinām arī citus aktīva dzīvesveida cienītājus uz piedzīvojumiem, jo tas ir to vērts. Šādās sacensībās ir iespējams izbaudīt jaunus piedzīvojumus. Ļoti vēlamies, lai šādos un cita veida pasākumos piedalītos vairāk jauniešu no mūsu novada. Aicinām arī citus pieteikties sacensību turpmākajiem posmiem. Esam gatavi dot padomus, kā iespējami labāk sagatavoties sacensībām, lai citi nepieļautu tādas kļūdas, kādas mēs pieļāvām," saka D.Kadils.

 

Šīs augsta līmeņa piedzīvojumu sacensības ir pa spēkam birojos strādājošām darbiniecēm un pietiekami interesantas un sarežģītas profesionāliem orientieristiem.

 

"Sacensības tiek piedāvātas kā komandu saliedējošs pasākums, sportiski un aizraujoši pavadīta svētdiena ģimenes un draugu lokā un kā nopietnas sacensības pieredzējušiem sportistiem. Tāpēc arī komandas, kurās ir trīs cilvēki, var izvēlēties, kādā klasē startēt- tautas vai sporta," stāsta D.Kadils.

 

Sacensību pamatā ir orientēšanās, braukšana ar kalnu velosipēdu, airēšana un peldēšana, kā arī citi aizraujoši un nedaudz ekstrēmi speciālie uzdevumi, kas no dalībniekiem prasa drosmi, attapību un sadarbību kopējās stratēģijas veidošanā. Būtiskākā atšķirība no citām Latvijā organizētajām sacensībām ir tā, ka "Triatel xRace" ir vienas dienas piedzīvojums. Tas nozīmē, ka komandu pavadītais laiks trasē ir no 4 līdz 10 stundām.

 

Komandā ir jābūt trīs dalībniekiem, kuri ir vismaz 18 gadus veci. Ja dalībnieki ir jaunāki, tad jābūt vecāku rakstiskai atļaujai. Komandas var būt sieviešu, vīriešu un jauktas. Tām ir noteikta dalības maksa. Lai komanda varētu pretendēt uz galveno sacensību balvu, tai jāpiedalās vismaz četros posmos no pieciem.

 

"Lai dienu pavadītu kā īstu piedzīvojumu, komanda var piedalīties tikai kādā no posmiem," skaidro D.Kadils.

 

Otrais sacensību posms 13.jūnijā notiks Tukumā, trešais - 18.jūlijā Madonā, ceturtais - 15augustā Rīgā, bet piektais - 12.septembrī Valmierā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports