Aicina uz slēpošanas pārgājienu Madonā

Pēc Ērgļu tautas slēpojuma, kurš pulcēja vairāk nekā 400 dalībniekus, tuvojas jau nākamais "Sportlat balvas 2009" slēpošanas pārgājiens (Smeceres sils - Smeceres krogs - Smeceres sils), kas notiks 21.februārī Madonā.

Dalībniekiem kopējais starts tiks dots slēpošanas un biatlona bāzes "Smeceres sils" stadionā. Slēpojuma trase vienā aplī virzīsies pa meža takām, apmetot loku pie Smeceres kroga, kur sacensību dalībniekiem tiks nodrošināti gan dzēriens, gan vieglas uzkodas. Tālāk distance virzīsies atpakaļ uz sporta bāzi ar finišu bāzes stadionā.

 

Distance būs jāveic brīvajā stilā (būs sliede distances veikšanai arī klasiskajā solī). Distances garums - 15 kilometri.

 

Iesācējiem un pārējiem slēpot gribētājiem tiks piedāvāts ar mugursomām un termosiem kopā ar ģimeni, draugiem un kolēģiem, iespējams, pirmo reizi šajā ziemas sezonā, baudot svaigu gaisu un burvīgus dabas skatus, pārbaudīt sevi un veikt 15 kilometru distanci veselības slēpojumā tautas klasē.

 

Būs izveidotas arī simboliskās distances bērniem līdz 10 gadu vecumam un tiem S15 un V15 grupu potenciālajiem dalībniekiem, kas nav gatavi 15 kilometru distances veikšanai.

 

Detalizēta informācija un pieteikšanās mājas lapā "www.sportlat.lv" sadaļā "Sacensības/sacensību kalendārs".

Pievieno komentāru

Sports