Aicina uz ūdensmotociklu sacensībām Ludza ezerā 1

Stāmerienas pagasta Ludza ezerā pie atpūtas kompleksa “Vonadziņi” 28.maijā jau trešo gadu pēc kārtas  norisināsies sacensības ūdensmotocikliem - tās būs Baltijas un Latvijas ūdensmotociklu čempionāta pirmā posma sacensības.

Ūdensmotociklu sacensības parasti pulcē dažādu valstu sportistus. Latvijas Ūdensmotociklu sporta asociācijas valdes priekšsēdētājs Andris Pozņaks stāsta, ka arī šogad sacensībās startēs ne tikai spēcīgākie pašmāju sportisti, bet arī pārstāvji no Igaunijas, Lietuvas, Krievijas, varētu ierasties arī vismaz pāris braucēji no Ukrainas, gaidāmi arī Somijas braucēji, kuri gan varētu startēt ar Igaunijas licencēm, iespējams, var ierasties arī braucēji no Dānijas.

Sacensības, kā ierasts, notiks divās lielās grupās: sēdus braucamie un stāvus braucamie ūdensmotocikli. Tās, savukārt, būs sadalītas smalkāk pēc dalībnieku vecumiem, dzimumiem un sportiskās sagatavotības. Kopā notiks trīs braucieni katrā klasē. Posma uzvarētājs katrā klasē tiks noteikts, summējot visos braucienos iegūtos punktus.

“Stāmeriena ir unikāla un ļoti skaista vieta. Katru gadu cilvēki, kas brauc uz sacensībām, ir pārsteigti ne vien par vietu, kur norisinās pašas sacensības, bet arī par visu pagastu, kas vienmēr priecē ar savu sakoptību. Ja sākotnēji varbūt vēl bija bažas, kā viss notiks, rīkojot posmu šajā pusē, nevis vispārpieņemtajā Rīgas apkārtnē, tad šobrīd nevienam vairs nav šaubu, ka posmam ir jānotiek Gulbenes novadā. Ļoti pretimnākoši ir vietējie cilvēki, pašvaldība, citiem ir vērts to pamācīties,” saka A.Pozņaks. Viņš aicina ikvienu interesentu braukt un vērot sacensības, kas aizraus ar interesantām un spraigām cīņām.

Sacensību sākums paredzēts pulksten 11.00. Ieeja – brīva. Sacensības rīko pašvaldības aģentūra „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” sadarbībā ar biedrību „Latvijas Ūdensmotociklu sporta asociācija” un Stāmerienas pagasta pārvaldi.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports