Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina uz zemledus makšķerēšanas sacensībām uz Ušura ezera

Ikviens interesents aicināts piedalīties Gulbenes pilsētas un Jaungulbenes pagasta atklātajā čempionātā zemledus makšķerēšanā, kas notiks 25.janvārī uz Ušura ezera.

Sacensībās var piedalīties Gulbenes pilsētas un Gulbenes novada iedzīvotāji.


Sacensību sākums paredzēts pulksten 8.30, pulcēšanās - Apsīšu peldvietā. Pieteikumi jāiesniedz sacensību vietā, sākot no pulksten 8.00. Sacensības ilgs 3 līdz 4 stundas. Ņemot vērā ledus situāciju, sacensību laiks un vieta var tikt mainīta. Sacensību tiesneši būs Arnis Cāns un Larisa Cīrule.


Sacensības notiks pēc starptautiskajiem zemledus makšķerēšanas sacensību noteikumiem. Zivis nedrīkstēs nomest sniegā vai uz ledus, tās jāglabā maisiņā. Dalībnieki drīkstēs makšķerēt, urbt caurumus vai aizņemt vietu ne tuvāk kā 5 metrus cits no cita. Sacensībās drīkstēs makšķerēt vienlaikus ar vienu makšķerīti un vienu mormišku, kas nav lielāka par 10 milimetriem un bez papildu svariņa. Katram dalībniekam jābūt klāt derīgai makšķerēšanas kartei.


Atsevišķi tiks vērtētas sievietes un vīrieši. 1. līdz 3.vietas ieguvēji tiks apbalvoti ar medaļām.


Neskaidrību gadījumā var zvanīt pa tālruņiem 26165826 (Arnis), 26330649 (Larisa).


Pievieno komentāru

Sports