Aizvada divus hokeja mačus

Kārtējās spēles Vidzemes atklātajā hokeja čempionātā aizvadījušas abas Gulbenes komandas.

HFK „Gulbene" sacentās ar Valmieras HK „Jumiķis". Spēle bija sarežģīta, jo pretinieki pielietoja visus iespējamos paņēmienus, lai traucētu mūsējiem spēlēt. Arī tiesnešu klaji izrādītā labvēlība pretiniekiem bija acīm redzama. Tomēr jau trešajā minūtē Vjačeslavs Ruļovs, parādot izcilu individuālo tehniku, guva vārtus. Brīnumus rādīja „Jumiķa" vārtsargs, kas neļāva rezultātam mainīties ne pirmajā, ne otrajā trešdaļā.

Trešās trešdaļas sākumā Dainis Ozoliņš pēc V.Ruļova piespēles panāca 2:0. Tūlīt gan pretinieki samazināja rezultāta starpību uz 2:1.

Četras minūtes pirms spēles beigām pretinieki brīnumainā kārtā panāca 2:2 un bija jāspēlē papildlaiks. Rezultāts nemainījās un spēlētāji ķērās pie pēcspēles soda metieniem („bullīšiem"). Pirmo metienu „Jumiķis" realizēja, bet Gatis Rikveilis kļūdījās. Otrajā sērijā vārtos labi nospēlēja Mikus Mezītis, bet V.Ruļovs bija precīzs un 1:1.

Trešajā sērijā M.Mezītis atkal bija pārāks par pretinieku uzbrucēju, bet punktu spēlei pielika Andris Āboliņš. Uzvara soda metienos ar 2:1 deva uzvaru visā spēlē ar 3:2.

Kopumā abas komandas izpildīja pa 23 metieniem uz pretinieku vārtiem, bet mums bija vairāk soda minūšu - 24 (Eduards Ruļovs 2+10).

„Rubates" komandai arī spēle bija saspringta. Limbažu „Lemisele" uzvarēta tikai ar 6:5. Trīs vārtus guva Juris Kaktiņš, divus Aivars Začs un vienus Uģis Kindzulis.

Nākamā spēle „Rubatei" būs 30.septembrī ar jau zināmo "Jumiķi".