Aizvada pirmās spēles 1

Latvijas 2.līgas Ziemeļaustrumu reģiona čempionātā aizvadītas pirmās trīs spēles. Šajā sezonā mūsu futbolu pārstāv divas komandas - FB „Gulbene 2005" un FB „Gulbene/Juniors", kurā apvienoti jaunie futbolisti.

Spēku samēri bija stipri nevienādi

FB „Gulbene 2005" komandai pirmā spēle notika Apē ar Alūksnes rajona komandu „Ozoli AZ/Jaunlaicene". Spēku samēri bija stipri nevienādi, ko izsaka mūsējo uzvara ar 9:1. Vienīgos vārts mūsējie zaudēja, kad aizsargi, kuriem palika garlaicīgi, aizgāja laukuma malā padzerties... Jāsaka atklāti, tādu kuriozu nebiju redzējis. Četrus vārtus guva Jānis Lapss, divus - Renārs Šķenders, pa vieniem - Gatis Zelčs, Arnis Ivanovs un Māris Lazdiņš.

Vēl komandā spēlēja Vladimirs Frolovs, Valentīns Surovs, Dainis Tašiņš, Sergejs Kauliņš, Artis Timenieks, Valērijs Sircovs, Mārcis Graudiņš, Artūrs Zelčs, Raitis Šolins, Edijs Aleksāns un Aivars Začs.

Mūsējie aizsargājās prasmīgi

Jauniešu komanda izbraukumā sacentās ar FK „Balvu Vilki/Mārupe" futbolistiem. Šī spēle jau bija daudz interesantāka. Likās, ka pretinieki būs krietni pārāki, bet mūsējie aizsargājās prasmīgi. Pirmā puslaika izskaņā mūsējie jau izveidoja vairākus bīstamus momentus, bet rezultāts palika 0:0. Otrajā puslaikā laukumā devās vairāki jauni futbolisti un tas spēli padarīja ātrāku.

Pirmie vārtus gan guva saimnieki, kuru vieglu sitienu uz vārtu pusi „nesadalīja" aizsargi un vārtsargs. Pēc desmit minūtēm Niks Grāvlejs izdarīja piespēli brālim Emīlam, kura sitiens no šaura leņķa bija precīzs - 1:1. Tūlīt Emīls izgāja viens pret vienu ar pretinieku vārtsargu, bet nospēlēja neprecīzi. Vēl pēc pāris minūtēm „Balvu/Mārupes" komanda izvirzījās vadībā, kad bumbu savos vārtos raidīja mūs spēlētājs. Diemžēl rezultātu izlīdzināt vairs laika neatlika un sāpīgs zaudējums ar 1:2.

Komandā spēlēja Dainis Mellis, Jānis Ramans, Radions Slusorenko, Edijs Aleksāns, Ivars Roziņš, Vadims Mikovs, Aleksandrs Sarkans, Emīls Bisenieks, Viesturs Laurs, Edgars Keišs un Jānis Surovs. Uz maiņu laukumā devās Jānis Keišs, Kristaps Krauze, Niks Grāvlejs, Emīls Grāvlejs, Oskar Gailītis, Konstantīns Buņko un Andis Maks.

Nedēļas nogalē gaidāmas nākamās spēles

Vēl vienā spēlē Madonas FK „Kvarcs" savā laukumā negaidīti ar 0:3 zaudēja „Ludzas raj. BJSS/Zilupe/Kārsava" komandai.

Nākamā spēle FB „Gulbene 2005" paredzēta 6.jūnijā pulksten 15.00 Ludzā ar vietējiem futbolistiem, bet FB „Gulbene/Juniors" 7.jūnijā pulksten 13.00 spēlēs Apē.

futbolists

Domāju gan ka Gulbene visus uzvarēs, kā ne kā 1.līgas komanda pagājušaja gadā! ;)
Cerams atgriezīsieties 1.līga, tur jums nav ko drīt(2.līgā)!

pirms 10 gadiem, 2009.06.03 15:52