Aizvada pirmās spēles Latvijas meiteņu futbola čempionāta U-14 grupā

Gulbenes stadionā aizvadītas pirmās spēles Latvijas meiteņu futbola čempionāta U-14 grupā. FB “Gulbene” komanda izcīnīja divas uzvaras un piedzīvoja vienu zaudējumu.

Pirmajā spēlē mūsu meitenes sacentās ar Rēzeknes BJSS. Spēles gaitu kontrolēja mūsējās un nonāca vadībā ar 2:0 (vārtus guva Anda un Agate Katanes). Spēles otrajā daļā tika pieļautas vairākas kļūdas, kuru rezultātā pretinieces panāca 2:2, bet pašā izskaņā - vēl vieni ielaisti vārti un nepelnīts zaudējums ar 2:3.

Otrajā spēlē ar FK “Tukums 2000” viešņu pretestība jau bija stiprāka. Pirmais puslaiks - 0:0, bet otrajā puslaikā - trīs precīzi Andas Katanes sitieni, un uzvara ar 3:0.

Trešajā spēlē pretī nāca FK “Dinamo Rīga/Babīte” komanda, kurā spēlē trīs Latvijas jaunatnes U-15 izlases dalībnieces. Spēles gaita gan neliecināja, ka mūsu meitenes ar kaut ko atpaliktu no izlasē esošajām. Vienīgi auguma centimetri pretiniecēm bija iespaidīgi. Rezultāts mainījās šādi – 0:1, 1:1 (Anda Katane), 2:1 (Agate Katane), 2:2, 3:2 (Agate Katane). Rezultātā - kārtīga darba uzvara ar 3:2!

FB “Gulbene” komandā spēlēja arī Ance Katane, Amanda Timoško, Estere Tīna Sokirka, Krista Samanta Biseniece, Ērika Logina, Valērija Vīksniņa un Diāna Vīksniņa.

Pārējo spēļu rezultāti: Rīgas FS – FK “Tukums 2000” - 6:0, Rēzeknes BJSS – FK “33/Ķegums” - 10:0, FK “Dinamo Rīga/Babīte” – Rēzeknes BJSS – 2:0, Rīgas FS – FK “33/Ķegums” - 13:0.

Nākamās spēles notiks 13.jūnijā Piņķos, kur mūsu komanda sacentīsies ar FK “33/Ķegums” un Rīgas FS futbolistēm.