Aizvada pirmos hokeja mačus 1

Valmierā startējis Vidzemes atklātais čempionāts hokejā. Tajā piedalās 31 komanda trijās līgās.

Gulbenieši aizvadītajā sezonā spēlēja pirmajā līgā ar nosaukumu „Rubate" nosaukumu un ierindojās sestajā vietā. Tas bija labs rezultāts, tomēr komanda beidza eksistēt, jo spēlētājiem radās dažāds viedoklis par tālāko hokejā.

 

Rezultātā mums tagad ir divas komandas - „Ŗubate" un HFK "Gulbene". Pirmajā pārsvarā spēlē gulbenieši no pagājušās sezonas, bet otrajā pārsvarā spēlē Gulbenes un rajona hokejisti, kuri iepriekš nav nopietni spēlējuši. Daudzi pirmo reizi izbauda mākslīgo ledu un izmanto pilnu ekipējumu. Vēl vairāki mūsu hokejisti spēlē citās komandās - Andis Augulis - „Ciedra A", Indulis Stradiņš - „SCO Centrs" un Aivars Berkolds - HK „Smiltene".

 

„Gulbene" uzvar pārliecinoši
Jaunizveidotā komanda „Gulbene" sacentās ar Limbažu „Lemisile" un uzvarēja pārliecinoši ar 9:3. Sākums bija saspringts, jo pirmā spēle ieviesa mazu „drebuli". Pirmais puslaiks tikai 2:1, bet tālāk jau gāja vieglāk. Pēc otrā puslaika - 4:1, un beigās - jau 9:3. Eduards Ruļovs guva trīs vārtus un izdarīja vienu piespēli (3+1), Vjačeslavam Ruļovam 2+2, Andrim Āboliņam 2+1, Andrim Jaunbērziņam 2+0, Raitim Āboliņam 0+2, Gatim Rikveilim 0+1, Jurim Šakurovam 0+1, Jānim Pāvuliņam 0+1. Vēl komandā spēlēja Ainārs Cekulis, Rinalds Sirmais, Kaspars Liepiņš, Didzis Stāvavens, Imants Bērziņš, Igors Šakurovs, Dainis Ozoliņš, Artis Āboliņš un Mikus Rubenis.

 

„Rubate" nospēlē neizšķirti
„Rubates" komanda pirmajā spēlē pamatlaiku ar komandu „Stingers" beidza neizšķirti - 4:4 (pretinieki panāca izlīdzinājumu 15 sekundes pirms spēles beigām). Pēcspēles soda metienos labāki bija pretinieki, un rezultātā zaudējums ar 4:5. Divus vārtus guva Uģis Kindzulis, pa vieniem - Sandis Vītols un Juris Kaktiņš. Divas piespēles - Aivaram Začam, viena - Igoram Mežkutam.


Nākamās spēles abām komandām notiks Valmierā 27.septembrī. Ar čempionāta gaitu var iepazīties arī internetā „www.voc.lv".

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports