Aizvada spēli pirmajā līgā un veiksmīgi beidz Ziemeļaustrumu reģiona čempionātu

Gulbenes futbolisti ir aizvadījuši spēli pirmās līgas čempionātā un veiksmīgi noslēguši otrās līgas Ziemeļaustrumu reģiona čempionātu.

Piekāpjas Valmieras futbolistiem
Latvijas pirmās līgas čempionātā FB „Gulbene 2005" komanda Gulbenes stadionā ar 1:4 piekāpās FK „Valmiera/Viktorija" futbolistiem.

Spēles sākums bija gaužām nepatīkams. Jau astotajā minūtē tika zaudēti vārti, bet vēl pēc astoņām minūtēm viesi realizēja 11 metru soda sitienu. Puslaika vidū pretinieku soda laukumā acīgāks bija Raitis Šolins, un rezultāts kļuva 1:2. Pēc neilga laika Raitis vēlreiz apspēlēja viesu vārtsargu, bet tukšos vārtos lidojošu bumbu izsita valmieriešu komandas aizsargs.

Otrajā spēles daļā gulbenieši jau bija bieži viesi pretinieku soda laukumā. Ritēja līdzīga spēle, līdz desmit minūtes līdz spēles beigām kļūda aizsardzībā un jau 1:3. Spēles pēdējā minūtē viesi ar soda sitienu panāca jau 4:1 savā labā.

Brīdinājumus no mūsējiem šajā spēlē nopelnīja Valentīns Surovs, Jānis Lapss, Mikus Rubenis, Ilvars Glāznieks un Aldis Tašiņš.

Nākamā spēle pirmajā līgā būs 27.septembrī Jūrmalā ar vietējo „Spartaku".

Čempionātā izcīna sudraba medaļas

Latvijas otrās līgas Ziemeļaustrumu reģiona čempionātā gulbenieši aizvadīja pēdējo sezonas spēli ar Madonas FK „Kvarcs". Šo komandu sacensības vienmēr ir bezkompromisa un īpašas. Pirmā apļa spēlē Madonā ar 3:2 pārāki bija saimnieki. Šajā reizē arī uzvarēja saimnieki - gulbenieši ar 1:0. Vienīgos vārtus pirmā puslaika izskaņā guva Ilvars Glāznieks. Toties karstākie notikumi bija spēles izskaņā, kad mūsu komandā noraidījumus saņēma Jānis Lapss un Renārs Šķenders.

Gulbenes komanda čempionātā izcīnīja 2.vietu un sudraba medaļas. Komandā spēlēja Vladimirs Frolovs, Einārs Zaķis, Aivars Začs, Renārs Šķenders, Edijs Aleksāns, Dainis Tašiņš, Sergejs Kauliņš, Ilvars Glāznieks, Raitis Šolins, Valērijs Sircovs, Artis Timenieks, Niks Grāvlejs, Jānis Raģelis, Aldis Tašiņš, Jānis Ramans, Gatis Zelčs, Jānis Lapss, Jānis Surovs, Valentīns Surovs un Mikus Rubenis.

Reģiona futbolisti noslēgs sezonu
Sezona reģiona futbolā tiks noslēgta 28.septembrī, kad Gulbenes stadionā no pulksten 10.00 notiks Ziemeļaustrumu reģiona rajonu un pilsētu čempionu komandu fināls. Mūsu rajonu pārstāvēs Gulbenes pilsētas komanda, kura uzvarēja mūs čempionātā. Vēl piedalīsies Madonas FK „Kvarcs", Gaujienas, Ludzas „Zveri" un Viļakas komandas. Uzvarētāji spēlēs Latvijas finālā „Futbolā 7:7" 5.oktobrī Rīgā.

Ziemeļaustrumu reģiona čempionāta noslēguma tabula

1. Madonas FK „Kvarcs"                         8      7       0       1     37:11     21

2. FB „Gulbene 2005-2"                          8      6      0      2      19:10      18

3. Viļaka/Balvu SC                                   8      4      0      4      16:18      12

4. FK „Mārupe"                                        8      3      0      5        9:24        9

5. FK „Alūksne"                                       8      0      0      8        7:25         0