Aizvadīts skrējiens apkārt Stāmerienas ezeram

4.septembrī bānīša svētku ūdens stihijā Stāmerienā norisinājās ikgadējais skrējiens apkārt Stāmerienas ezeram.

Savus spēkus 1 kilometra garajā distancē pārbaudīja 23 mazie skrējēji vecumā līdz 10 gadiem. Meitenēm finiša līniju pirmās trīs šķērsoja Felicita Jerofejeva (Jēkabpils), Lauma Glāzniece (“Gulbenes BJSS/SK Lejasciems”), Anete Čable (“Gulbenes BJSS/SK Lejasciems”). Puišiem pirmajā trijniekā ierindojās Jāzeps Kubuliņš, Jēkabs Krēsliņš un Miķelis Salmiņš no “Gulbenes BJSS/ SK Lejasciems”.

Gandrīz 7 kilometrus garo distanci apkārt Stāmerienas ezeram veica 59 skrējēji, kur dāmas tika vērtētas 5 vecuma grupā, bet kungi 6 vecuma grupās.

Vecuma grupa

Iegūtā vieta

Vārds

Uzvārds

Komanda

2006.-2010.

1.

Sintija

Birzniece

Stāmeriena


2.

Marta

Žigure

Gulbenes BJSS/SK Lejasciems


3.

Amanda

Jozepa

Gulbenes BJSS/SK Lejasciems

2001.-2005.

1.

Jolanta

Pence

Gulbenes BJSS/SK Lejasciems


2.

Jeļizavete

Černova

Gulbene


3.

Kristiana

Brence

Ranka

1991.-2000.

1.

Santa

Birģele

Rīga


2.

Ilze

Paidere

Litene


3.

Zane

Seņkāne

Stāmeriena

1981.-1990.

1.

Ineta

Jerofejeva

Jēkabpils


2.

Dace

Birzniece

Stāmeriena


3.

Līga

Berkolde

Beļava

1980.g.dz. un vecākas

1.

Vita

Ormane

Līvānu novads

Vecuma grupa

Iegūtā vieta

Vārds

Uzvārds

Komanda

2006.-2010.

1.

Artūrs Filips

Igaviņš

Gulbenes NBJss/SK Lejasciems


2.

Adrians

Stepe

Gulbenes BJSS/SK Lejasciems


3.

Martins Kristers

Celms

Gulbenes BJSS/SK Lejasciems

2001.-2005.

1.

Renārs

Vasiļjevs

Skrien Jēkabpils


2.

Oskars

Kuropatkins

Stāmeriena


3.

Niks

Berģis

Gulbenes BJSS/SK Lejasciems

1991.-2000.

1.

Flavio

Nunes

Gulbene, MRC


2.

Guntars

Logins

Balvi


3.

Artūrs

Tilgass

Lizums

1981.-1990.

1.

Jānis

Jerofejevs

Skrien Jēkabpils


2.

Roms

Žilinskis

Skrien Jēkabpils


3.

Marguss

Pala

Stāmeriena

1971. – 1980.

1.

Jānis

Ābols

Rīga


2.

Ainārs

Miņins

Žīguri


3.

Aivis

Neimanis

Tukums

1970. g.dz. un vecāki

1.

Antis

Zunda

Gulbene


2.

Jānis

Supe

Tirza


3.

Jānis

Circāns

Viļaka

Ar visiem rezultātiem var iepazīties ŠEIT.

Pievieno komentāru

Sports