Aizvadīts trešais sacensību posms

Nedēļas nogalē tika aizvadīts trešais Pasaules kausa izcīņas posms bobslejā. Šoreiz Latvijas bobslejisti cīnījās Čezānas trasē Itālijā.

Sestdien tika aizvadītas sacensības divniekiem. Jānis Miņins/ Daumants Dreiškens šīs sacensības beidza 12.vietā. Pirmajā braucienā J.Miņina duets uzrādīja vienādu laiku ar kanādieša Lindona Raša duetu. Abi bobslejisti pēc pirmā brauciena dalīja 10. un 11.vietu. Otro braucienu J.Miņins veica par pussekundi lēnāk un ierindojās 12.vietā.

Edgars Maskalāns/ Raivis Broks, kuri startēja ar 22.numuru, diemžēl neiekļuva labāko divdesmitniekā, paliekot 22.vietā.

 

Svētdien sacensībās četriniekiem J.Miņins/ D.Dreiškens/ Oskars Melbārdis/ Intars Dambis divu braucienu summā ieņēma 4.vietu. Pēc pirmā brauciena šī ekipāža atradās dalītā 2.vietā, taču otrajā braucienā J.Miņina četriniekam bija tikai astotais rezultāts, tādēļ šoreiz neizdevās kāpt uz goda pjedestāla. No 3.vietas Latvijas labāko ekipāžu šķīra tikai 0,05 sekundes.

 

Savukārt E.Maskalāns ar Pāvelu Tulubjevu, R.Broku un Mihailu Arhipovu pēc pirmā brauciena bija 11.vietā. Lai gan otrajā braucienā E.Maskalāna četriniekam bija desmitais laiks, summā ekipāža vienu pozīciju zaudēja un ieņēma 12.vietu.

 

Pasaules kausa kopvērtējumā četrinieku pilotu vērtējumā J.Miņina ekipāža ir zaudējusi līderpozīcijas un noslīdējusi uz 3.vietu. E.Maskalāna četrinieks kopvērtējumā ieņem 10.vietu.

 

D.Dreiškens atklāj, ka šīs sacensības puiši gaidījuši ar cerībām, jo šī trase viņiem vienmēr ir bijusi veiksmīga un viņiem tā patīk. "Arī treniņu rezultāti rādīja, ka varam cerēt uz labu rezultātu, bet sacensību dienā kļuva ļoti silts, iespējams, arī tas kaut ko ietekmēja, varbūt kļūdījāmies slidu izvēlē. Var jau meklēt dažādus attaisnojumus, bet galvenais, ka citi šoreiz bija labāki par mums. Vienmēr cenšamies darīt visu, lai to nepieļautu, un mēģināsim to darīt arī nākamajos divos Vācijas posmos," saka D.Dreiškens.

 

E.Maskalāns "Dzirkstelei" atzīst, ka Itālijas posms aizvadīts ar nepabeigta darba sajūtu.

 

 "Divniekos vispār nav nekādu cerību. Ja treniņos vēl viss ir kārtībā, tad mačos - bez variantiem tikt divdesmitniekā. Šoreiz, protams, laika apstākļi kārtīgi iegrieza mums, bet nedomāju, ka tikai tajā ir vaina. Domāju, ka ar kamanām kaut kas nav kārtībā, bet nesaprotu kas. Četriniekos mums bija jābūt kā minimums desmitniekā. Šoreiz starta ieskrējienam bija jābūt līdzīgam kā 1.komandai, diemžēl realitātē to izdarīt neizdevās. Nākamajos mačos būs izmaiņas tieši mūsu četrinieka sastāvā, R.Broku nomainīs Uģis Žaļims. Varbūt kaut kā izdosies sapurināt komandu ar svaigām asinīm," saka E.Maskalāns.

 

Nākamais posms notiks šajā nedēļas nogalē Vinterbergā (Vācija), bet aiznākamais - vēl pēc nedēļas Altenbergā (Vācija).

Pievieno komentāru

Sports