Aizvadīts turnīrs florbolā

Maija pēdējā sestdienā sporta centrā norisinājās Gulbene sporta centra atklātais čempionāts florbolā, ko organizēja Biedrība „Jauniešu klubs „Dēms"" sadarbībā ar Gulbenes sporta centru.

Uz sacensībām bija aicinātas piecas komandas: Jaunkalsnava/Jēkabpils, Pelikāni (Alūksne), Stradi, NBS (Nacionālie bruņotie spēki) kadeti un Gulbene. Turnīra galvenais tiesnesis Ģirts Boks stāsta, ka ielūgtas tās komandas, kas bija agrāk bija aicinājušas gulbeniešus uz saviem florbola turnīriem.


Pārliecinoši uzvarēja pārstāvji no Rīgas - NBS kadeti, kas uzvarēja visās četrās spēlēs. Par labāko spēlētāju viņu komandā tika atzīts Mairis Vīnšteins. Otro vietu ieguva Jaunkalsnavas/ Jēkabpils apvienotā komanda, labākais spēlētājs Ingars Ūdris. Trešo vietu izcīnīja „Pelikāni" (Ritvars Ņeupakojevs - labākais spēlētājs komandā). Ceturto vietu ieguva Gulbenes komanda, viņi alūksniešiem piekāpās ar vienu vārtu deficītu (3:4).

 

Par komandas vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Ivans Savļaks, komandā vēl spēlēja: Ģirts Boks, Ingars Andževs, Mareks un Guntis Princovi, Mareks Aizpurietis, Kristaps Ķulis, Armands Krauja, Jānis Lesiņš, Uģis Trupovnieks, Ignats Safronovs, Dzintars Peksts, Dmitrijs Smagars, Jānis un Elvijs Stībeļi, Kaspars Taurenis un Gatis Kordulis. Piektie Stradu komanda, kurā par labāko tika atzīts Andis Sirmacis.

 

Ģ.Boks stāsta, kā radās ideja par turnīra organizēšanu: „Florbola sacensības varējām organizēt tādēļ, ka Biedrība „Jauniešu klubs „Dēms"" (paldies Anitai Birzniecei) realizēja projektu par florbola inventāra iegādi. „Dēmam" ir noslēgts līgums ar Gulbenes sporta centru par jauniegūtā inventāra glabāšanu sporta centrā."

 

Jau septembrī un oktobrī norisināsies pirmais Gulbenes novada čempionāts florbolā.

Pievieno komentāru

Sports