Aleksejs Kuzmins kļūst par čempionu

Sestdien Rīgā notika Latvijas un Igaunijas supermoto čempionāta pēdējais posms. Sacensībās startēja arī gulbenietis Aleksejs Kuzmins, izcīnot 1.vietu.

A.Kuzminam šajā sezonā veicas ļoti labi. Viņš ir uzvarējis lielākajā daļā posmu.

 


"Šajā sezonā esmu paveicis iecerēto. Esmu kļuvis par čempionu gan Baltijas, gan arī Latvijas un Igaunijas čempionātos. Tagad jāgatavojas Nāciju kausam, kas jau septembra beigās notiks Itālijā, cerams, ka izdosies turp aizbraukt, man ļoti gribas pacīnīties ar citiem spēcīgiem vīriem," saka sportists.

 


Šajā sezonā mūsu pusē sacensības Aleksejam jau ir beigušās.

 


"Tagad tikai atliek sagaidīt apbalvošanas ceremoniju, saņemt kausus, nosvinēt šo veiksmīgo sezonu un sākt gatavoties jaunajai sezonai. Ir jādomā par jaunu kvadriciklu, jo šis jau ir nolietojies. Nākamgad esmu plānojis braukt jau divās klasēs - kvadriciklu un solo. Es kādreiz sacensībās startēju arī solo klasē, taču tad spēcīgi traumēju kāju un no braukšanas solo klasē atteicos. Tagad jūtu, ka varu atkal braukt arī ar solo klases moci, nākamgad to izmēģināšu," iecerēs dalās A.Kuzmins.

 


Sportists atklāj, ka Gulbenē arī iekārto trasi, kur ziemā trenēties.

 

"Staru mototrasē ziemā ir daudz sniega, tādēļ taisu trasi Gulbenē, kur varēšu trenēties gan pats, gan arī kluba "Gulbenes Moto" biedri, gan arī ikviens, kam ir vēlēšanās braukt ar moci un trenēties," norāda A.Kuzmins.

Pievieno komentāru

Sports