Alūksnes ezerā notiks Pasaules čempionāts ūdens motosportā 1

9. un 10. jūlijā Alūksnes ezerā notiks Pasaules un Latvijas čempionāta sacensības ūdensmotosportā septiņās laivu klasēs. Divās dienās sportisti Alūksnes ezera viļņos cīnīsies par Pasaules čempionāta godalgām JT250 un Formula4S klasēs, bet Latvijas čempionāta godalgas tiks izcīnītas S550, Formula2, RN2000 un FR1000 klasēs. Katrā dienā notiks divi braucieni.

Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka informē, ka sportisti sacensībām var pieteikties līdz 1. jūlijam, bet jau šobrīd zināms, ka JT250 laivu klasē jauniešiem sacensībām pieteikušies 17 piloti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Ungārijas, Polijas, Krievijas, Ukrainas, savukārt Formula4S klasē saņemti 13 sportistu pieteikumi no Latvijas, Vācijas, Zviedrijas, Ungārijas, Polijas. Formula2 laivu klasē pieteikumus iesnieguši no “Riga Powerboat Team” komandas, kā arī Ungārijas, Polijas, Vācijas un Krievijas sportisti. Vēl tiek gaidīts, ka savu dalību sacensībās apstiprinās Dienvidāfrikas un Francijas sportisti. Jāpiebilst, ka vienlaikus ar Pasaules čempionātu notiks arī Nāciju kauss, kura ieskaitē tiks vērtēti piloti no jauniešu JT250, Formula4S un Formula2 klasēm.

Sacensību atklāšana un starts būs sestdien, 9. jūlijā pulksten 13.00, savukārt svētdien, 10. jūlijā sacensības sāksies pulksten 10.00, bet apbalvošanas pasākums notiks pulksten 14.00 Pilssalas estrādē.

Skatītājiem, kas vēlēsies sacensības vērot no Pilssalas, būs simboliska ieejas maksa – 1 lats abām sacensību dienām, savukārt, vērojot sacensības no peldvietas „Vējiņš” būs jāmaksā 50 santīmi, savukārt pirmsskolas vecuma bērni sacensības varēs apmeklēt bez maksas.

Sestdienas, 9. jūlija vakarā pulksten 21.00 Alūksnes Pilssalas estrādē būs atpūtas vakars, kurā muzicēs Atis un Jānis Auzāni ar pavadošo grupu un DJ Gatis (Daugavpils). 

Pievieno komentāru

Komentāri 1

:))

WOOOW! Kāds brīnums! Žēl, ka nevarēšu tikt. ;(

pirms 9 gadiem, 2011.06.29 17:33

Sports