Alūksnes rallijs sola pārsteigumus

Pamazām tuvojas jaunā rallija sezona, kas sāksies ar ralliju “Alūksne 2014” tepat kaimiņos. Lai arī šajās dienās vēl valda rudenīgi laika apstākļi, sinoptiķu prognozes liecina, ka drīzumā ziema tomēr varētu atnākt, uz to cer arī rallija “Alūksne” organizatori, jo jaunajai sezonai jāsākas ar ziemas ralliju.


Šis rallijs būs pirmais Latvijas rallijsprinta čempionāta posms, kā arī cīņa par rallija “Alūksne 2014” kausu individuālajā vērtējumā. Sportistus sagaida gandrīz 70 kilometri 8 ātrumposmos (4 ātrumposmi pa divām reizēm katrs). Turklāt šoreiz trasi veidos 95 procenti jauni un iepriekš Alūksnes rallija sacensībās neizmantoti ceļi. Lai arī pagaidām pieteikumu skaits nav liels, toties ir skaidrs, ka dalībnieku sastāvs būs interesants. Jau pirmās pieteikušās piecas ekipāžas vien pārstāvēs četras valstis - Latviju, Ukrainu, Lielbritāniju un Krieviju. Organizatori sola, ka skatītājus Alūksnē sagaidīs ne viens vien pārsteigums. Viens no tiem jau ir zināms – 15 gadus vecais Džošs Kornvels, kas startēs “R2” klasē ar “Ford Fiesta” un mēģinās parūpēties par konkurenci šīs klases pašmāju braucējiem.


Alūksnē sportisti būs gaidīti jau 17.janvārī, savukārt skatītāji pirmo sporta automašīnu trasē redzēs 18.janvārī pulksten 9.53. Īsās ziemas dienas gaismas pietiks sešiem ātrumposmiem, un divi sacensības noslēdzošie ātrumposmi norisināsies diennakts tumšajā laikā.


Informācija par ralliju “Alūksne” atrodama mājaslapās “www.autorally.lv” un “www.4rati.lv”.


Pievieno komentāru

Sports