Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apbalvo arī Gulbenes novada sporta veterānus

Rīgā, Lielajā ģildē, pagājušajā sestdienā notika Latvijas Sporta veterānu (senioru) savienības gada pārskata konference, kā arī sportistu un sporta darba aktīvistu gadskārtējais salidojums. Konferencē notika Savienības vadības un kontroles institūcijas pārvēlēšana, tika lemts par izmaiņām Latvijas Sporta veterānu savienības statūtos, kā arī apstiprināts nākamā gada sacensību kalendārs un nolikums.

XIV sporta veterānu salidojumā tika godinātas un sveiktas LSVS 47. sporta spēļu uzvarētājas komandas, „Godīgas spēles" ieguvējs, Pasaules un Eiropas čempionātu medaļnieki, kā arī kandidāti par nozīmīgu ieguldījumu sporta veterānu kustības nostiprināšanā un attīstībā. Šogad tika sveikti arī septiņi Gulbenes novada pārstāvji.


LSVS Goda zīmi pasniedza: Andrejam Vācietim, kurš ir vairāk nekā 30 medaļu ieguvējs LSVS veterānu sporta spēlēs, nopelniem bagāts jubilārs. Andrejam tika arī pasniegta laureāta medaļa par Latvijas veterānu rekorda uzstādīšanu soļošanā 10 kilometru distancē V 75 grupā, 2010.gada LSVS/Baltijas valstu čempionātā; Jurim Zaķim - daudzkārtējam Latvijas kausa posmu, orientēšanās sacensību godalgoto vietu ieguvējam, 2010.gada starptautisko sacensību "Takas" sudraba godalgas ieguvējam V 70 grupā, nopelniem bagātam jubilāram; sporta darba aktīvistam Ziedonim Lazdiņam par ieguldījumu sporta veterānu kustības nostiprināšanā un attīstībā.


Ar LSVS laureāta medaļu tika apbalvoti: Gerda Sirmā - 2010.gada Eiropas čempionāta 24 stundu rogainingā 2.vietas ieguvēja kopā ar savu komandas biedreni no Jelgavas Ingunu Čākuri sievietēm - veterānēm. Daudzkārtēja Latvijas kausa izcīņas posmu, Latvijas čempionātu un starptautiska līmeņa sacensību orientēšanā godalgoto vietu ieguvēja; Gunārs Rubenis - Pasaules čempionāta vieglatlētikā telpās Kanādā zelta medaļas komandu soļojumā un divkārtējais sudraba medaļas ieguvējs individuālajā soļojumā. Piedalījies Eiropas čempionātā vieglatlētikā Ungārijā. LSVS un Baltijas I veterānu sporta spēļu vieglatlētikā zelta un sudraba godalgu ieguvējs.


LSVS Goda diplomu pasniedza: Daigai Krēsliņai - 2010.gada bronzas medaļas ieguvējai LSVS veterānu sporta spēlēs orientēšanās sportā. Daudzkārtējai Latvijas kausa posmu, Latvijas čempionātu godalgoto vietu ieguvējai un daudzu starptautisko orientēšanās sacensību uzvarētājai savā vecuma grupā; Anitai Žavridai - vairākkārtējai godalgoto vietu ieguvējai LSVS veterānu sporta spēlēs vieglatlētikā un vieglatlētikā telpās, 2010.gada Baltijas valstu sudraba medaļu ieguvējai vieglatlētikā.

Pievieno komentāru

Sports