Apbalvo labākos orientieristus

30.novembrī pulksten 18.00 Gulbenes sociālās aprūpes nodaļas telpās notiks orientēšanās sacensību seriāla "Gulbene 2007" noslēguma pasākums, kur tiks apbalvoti labākie orientieristi savās vecuma grupās.

Seriāls "Gulbene 2007" norisinājās 11.kārtās, no kurām vērtēja 7 labākās.

Jaunākajā V 10 grupā zēniem par uzvarētāju kļuva Bruno Eduards Krēsliņš (Prēduliena), otrajā vietā Rolands Neilands, bet viņa treniņu biedrs Ričards Malcāns ieguva trešo vietu.

Meitenēm pirmajā vietā - Agneta Švarca - Švampāne, mazliet aiz viņas otrajā vietā - Alise Indriča, bet trešo vietu ieguva Santa Melbārde.

V12 grupas zēniem uzvarēja Toms Poļaks, aiz viņa otrajā vietā - Matīss Grigulis.

Meitenēm par uzvarētāju kļuva Māra Dambrova, otrajā vietā - Ausma Cīrulniece.

V 14 grupas zēniem par pirmās vietas ieguvēju kļuva Emīls Galvāns. Otro vietu ieguva Edgars Ločmelis, bet trešajā vietā - Jānis Bošs.

Meitenēm par uzvarētāju kļuva Dace Cepurīte, bet otrajā vietā - Arta Švarca - Švampāne, bet trešajā vietā - Laura Igaviņa.

V 16 grupā jauniešiem sešām uzvaras - Kristapam Vējam - Āboliņam, otrais aiz viņa - Viktors Borisovskis, bet trešo vietu izcīnīja Didzis Gorbenko.

Meitenēm, septiņās kārtās uzrādot absolūti labāko rezultātu, pirmo vietu izcīnīja Sindija Širaka, Līga Vēja - Āboliņa ierindojās otrajā vietā.

V 18 grupas jaunietēm uzvarēja Silva Zurkova.

V A spēcīgākajā grupā vīriešiem viss goda pjedestāls - kaimiņrajonu pārstāvjiem. Uzvarēja Atis Andersons (Balvi), otrais - Māris Vabulnieks (Ape), trešo vietu izcīnīja Aigars Andrerons (Balvi, OK "Baisie eži").

Sievietēm "elites" grupā diezgan pārliecinoši uzvarēja Madara Stapāne, otro vietu ieguva Daiga Krēsliņa, bet trešajā vietā - Inese Žīgure (Alūksnes raj, Ilzene).

V B grupā par uzvarētāju kļuva Ivars Stapāns, aiz viņa otrajā vietā - Armands Lūkins.

V H grupā vīriešiem uzvarēja Agris Krēsliņš (Prēduliena).

S H grupā sievietēm uzvarēja Ilva Bērziņa.

V 35 grupas vīriešiem par uzvarētāju kļuva Māris Stabiņš (Valkas raj., Grundzāle), otrajā vietā - Ivars Stapāns.

Sievietēm uzvarēja Sarmīte Gobiņa, otrajā vietā - Gerda Sirmā.

V 45 grupā pirmajā vietā - Modris Cīrulnieks. Sievietēm par uzvarētāju kļuva Aina Rubene.

V55 grupā par uzvarētāju kļuva Juris Zaķis. Otro vietu ieguva Atis Anže, bet trešais - Jānis Ančs.

Pagājušo piektdien Alūksnē notika orientēšanās sacensību seriāla "Horizonts - 2007" noslēguma apbalvošana. Orientieristi sezonas laikā varēja sacensties 16.kārtās, no kurām 9 labākās tika vērtētas.

Visās 16 kārtās piedalījās un pirmo vietu V B grupā izcīnīja Armands Lūkins, trešo vietu ieguva Ivars Stapāns.

V 55 grupā vīriešiem otro vietu izcīnīja Atis Anže, piedaloties visās 16.kārtās.

V 18 grupas jauniešiem par uzvarētāju kļuva Arvis Rubenis.

V 14 grupas zēniem viss goda pjedestāls pienācās gulbeniešiem. Par uzvarētāju kļuva Emīls Galvāns, aiz viņa otrais - Edgars Ločmelis, bet trešajā vietā - Jānis Anže.

V 10 grupā otro vietu izcīnīja Rihards Lūkins.

S A stiprākajā grupā sievietēm par uzvarētāju kļuva Madara Stapāne, trešo vietu izcīnīja Daiga Krēsliņa.

S H grupā uzvarēja Laila Uiska, otrajā vietā - Ilva Bērziņa.

S 35 grupās sievietēm pārliecinoši par uzvarētāju kļuva Gerda Sirmā, aiz viņas otrajā vietā - Sarmīte Gobiņa.

S 45 grupā Aina Rubene izcīnīja pirmo vietu.

S 16 grupas meitenēm pirmajā vietā - Sindija Širaka.

S 14 grupas meitenēm viss goda pjedestāls gulbenietēm: pirmajā vietā Dace Cepurīte, otrā - Arta Švarca - Švampāne, bet trešajā vietā - Laura Igaviņa.