Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apbalvo par sasniegumiem Pasaules čempionātā

21.novembrī Rīgā, Lielajā Ģildē, notika gadskārtējais Latvijas sporta veterānu 13. salidojums. Svinīgās daļas laikā tika apbalvoti Latvijas sporta veterānu savienības 46. sporta spēļu uzvarētājas organizācijas, Pasaules un Eiropas veterānu sacensību medaļnieki, sabiedriskie aktīvisti, kā arī kustības Godīgā Spēle laureāti.

LSVS 2009.gada balva PAR GODĪGU SPĒLI šogad tika piešķirta Gunāram Rubenim - „Vairākkārtējs Pasaules un Eiropas čempionātu laureāts".

 

"Gunārs ar milzīgu gribasspēku ir pārvarējis ne tik sen satiksmes negadījuma nopietnās sekas. Līdz ar gadiem sportiskie rezultāti tikai uzlabojas. Tieši pēdējos gados Gunārs ir kļuvis par saliedētās un starptautiskajās sacensībās ļoti respektētās Latvijas valsts soļotāju komandas neapstrīdamu autoritāti. Raksturīga nesavtīgu atdeve komandas interesēs, augstas spējas mobilizēt kolēģus bezkompromisa cīņai," tā par Gunāru stāstīja LSVS valdes loceklis Alfrēds Leja.


LSVS 2009. GADA SPORTA LAUREĀTI par augstvērtīgiem starptautiskajiem startiem vieglatlētikā tika sveikti:


Ivars Logins - Pasaules čempionātā vieglatlētikā veterāniem Somijā, Lahti - I vieta V 40+ grupā lodes grūšanā;


Gunārs Rubenis - Pasaules čempionātā vieglatlētikā veterāniem Somijā, Lahti - I vieta V-70 + grupā 20 km un 10 km soļošanā komandu cīņā, III vieta 20 km soļošanā, II vieta Eiropas čempionāta 5000 m.

Pievieno komentāru

Sports