Apbalvos labākos orientieristus

Stāķu pamatskolā 4.decembrī pulksten 18.00 ar svinīgu apbalvošanas pasākumu tiks noslēgta Gulbenes novada orientēšanās sacensību seriāla “Gulbene 2014” sezona.

Pasākumā aicināti piedalīties ne tikai godalgoto vietu ieguvēji savās vecuma grupās, bet arī visi, kas piedalījušies kādā no sacensību kārtām.

Sacensību organizatore, OK “Pūznis” valdes priekšsēdētāja Gerda Sirmā informē, ka šogad Gulbenes orientēšanās seriāls svinēja savu četrpadsmito jubileju. Sacensību seriāls norisinājās 12 kārtās no aprīļa līdz septembra beigām. Kopvērtējumā tika summēti deviņi labākie starti. Visas divpadsmit kārtas šosezon apmeklēja pieci dalībnieki: Beāte Jundze, Ralfs Bambulis, Normunds Zaharāns, Reinis Jundzis, Signe Sirmā.

Jaunākajā V10 zēnu grupā par uzvarētāju 2014.gada sezonā kļuva Ralfs Aščuks, 2.vietā - Reinis Aščuks, 3.vietā - Mārtiņš Kristers Celms. Meitenēm šajā vecuma grupā uzvarēja Beāte Jundze, 2.pozīcijā - Meldra Dzerkale.

V12 grupā zēniem pārliecinoši uzvarēja R.Bambulis, 2.vietā – N.Zaharāns, 3.vietā – R.Jundzis. Minimālo sacensību skaitu bija apmeklējuši astoņi šīs vecuma grupas zēni. Meitenēm uzvarēja Anete Aumeistere, 2.pozīcijā - Viktorija Skiba, 3.vietā - Vanesa Vajevska.

V14 grupā par uzvarētāju kļuva Armands Vaičuls, 2.vietā - Kristers Eduards Usārs, 3.pozīcijā - Kaspars Briedītis. Meitenēm uzvarēja S.Sirmā, 2.vietā - Agnija Briedīte un 3.vietā - Alvīne Ivanova.

V16 grupā jauniešiem 1.vietu izcīnīja Roberts Raivo Putnis, 2.pozīcijā - Renārs Kokorevičs. Meitenēm uzvarēja Alise Jermacāne.

V18 grupā 1.vietā - Rihards Lūkins. Jaunietēm par uzvarētāju kopvērtējumā kļuva Agneta Švarce - Švampāne. Sievietēm SA grupā 1.vieta - Daigai Krēsliņai, SB grupā 1.vieta - Danai Puidze, 2.vieta - Aigai Putnei. Vīriešiem VH (tautas klases) grupā 1.pozīcijā - Andris Stepe, 2.vietā - Alvis Putnis.

S35 grupā uzvarēja Līga Lupkina, S55 grupas uzvarētāja ir Sarmīte Vlodare.

V55 grupā 1.vietā - Ivars Zariņš.

V65 grupā uzvaru izcīnīja Juris Zaķis, 2.vietā - Atis Anže. Dāmām uzvarēja Lucija Zariņa.